Wiosenne zmiany w Domotece

Wiosenna energia zachęcająca do zmian zawitała do Domotece. Największe w Polsce centrum, skupiające pod jednym dachem salony najlepszych marek z branży wyposażenia wnętrz, powitało w gronie najemców nowe firmy. Tym samym bogata oferta Domoteki stała się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających klientów to jedno z głównych zadań Domoteki, która stale poszerza ofertę produktów, wyróżniających się nie tylko świetną jakością, ale też atrakcyjnym wzornictwem. Poszukiwanie wyposażenia do wszystkich pomieszczeń – od holu przez salon i sypialnię po łazienkę – dzięki Domotece jest wygodne i komfortowe: duży wybór mebli i dodatków w różnych stylach sprawia, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Grono starannie wyselekcjonowanych producentów i marek, których salony można odwiedzić w Domotece, właśnie się powiększyło.

Bogata oferta nowych marek

Wśród nowych sklepów znajduje się pierwszy showroom marki Vzór, która podbiła serca wielbicieli oryginalnego wzornictwa z lat 50. i 60. ubiegłego wieku. W ofercie firmy znajduje się m.in. kultowy fotel RM58 projektu Romana Modzelewskiego. Salon w Domotece to jedyne miejsce w Polsce,
w którym można zobaczyć wszystkie meble znajdujące się w katalogu Vzoru, a także na żywo porównać różne rodzaje wykończenia foteli i wybrać to, które najbardziej nam odpowiada. Showroom znajduje się w centralnej części I piętra, naprzeciwko schodów ruchomych.

Kolejnym sklepem, w którym znajdziemy wyjątkowe produkty jest Resin Concept Store. Ta polska marka proponuje klientom nowoczesne meble z żywicy łączonej z różnymi gatunkami drewna, kamieniami czy korkiem. W ofercie są przede wszystkim stoły jadalniane i stoliki kawowe, biurka oraz konsole, dostępne na zamówienie w dowolnym rozmiarze, kształcie i kolorze żywicy. Każdy mebel jest unikatowy, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Miłośnicy klasycznej elegancji w najlepszym wydaniu powinni odwiedzić nowy salon firmy Ziemann Home Décor, w której ofercie są m.in. tapicerowane zachwycającymi tkaninami sofy, fotele i pufy, drewniane stoły, krzesła, regały, komody i biurka, a także meble do sypialni – łóżka, stoliki nocne, garderoby. Salon jest zlokalizowany w prawym skrzydle parteru.

Grono nowych najemców zamyka firma Transforms Smart Beds – producent mebli pozwalających
w sprytny sposób zagospodarować niedużą powierzchnię bez względu na jej przeznaczenie (przestrzeń dzienną w kawalerce czy pokój dziecięcy). W ofercie znajdziemy wielofunkcyjne modele, które za dnia służą jako biurko czy biblioteczka, aby na noc zamienić się w łóżko. Dostępna jest również usługa projektu kompletnej aranżacji wnętrza (wraz z montażem) z wykorzystaniem łóżek chowanych i innych mebli. Wszystkie produkty są wykonane z najlepszych surowców w bogatej gamie kolorów. Sklep jest umiejscowiony w lewym skrzydle parteru.

Zmiany na planie Domoteki

W związku z dużym zainteresowaniem klientów i chęcią zaprezentowania szerszej oferty produktów, o 120 m² została powiększona powierzchnia salonu Retrowood – można w nim obejrzeć i kupić stoły z drewna i żywicy, krzesła oraz sofy. Lokalizację zmieniły sklepy Chairman i Fantazje Okienne, niebawem przeniesiony zostanie salon IWC Home. Aktualny plan centrum z lokalizacją wszystkich sklepów można zobaczyć na stronie www.domoteka.pl.

Zobacz wszystkie aktualności