Wakacje dla Najmłodszych w Miami Wars!

Zapraszamy do Letniej Strefy Domoteki w Miami Wars, gdzie co tydzień czekają animacje dla Najmłodszych prowadzone przez Akademię Harmonika.

 

Animacje odbywają się w każdą wakacyjną niedzielę (w godzinach 11:00-13:00):

 

💫

26.06 Kosmos

Gotowi na szkolenie prawdziwego astronauty? Czeka nas kosmiczna wyprawa w nieznane, zbudujemy wielką rakietę kosmiczną i odwiedzimy kolorowe planety, kto wie może nawet spotkamy ufoludki…

🌴

3.07 Dżungla

Tym razem wraz z naszym przewodnikiem przedzierając się przez liany i pnącza wyruszymy tropem dzikich zwierząt. Poznamy zwyczaje mieszkańców dżungli

Jak myślcie jakie zwierzęta spotkamy?

⚓️

10.07 Piraci

Ahoj Piraci! Wyruszymy w rejs po morzach i oceanach. Będziemy zmagać się ze sztormem i łowić grube ryby. Nakarmimy delfiny i może nawet uda nam się oswoić rekiny..

🏕

17.07. Indianie

Odwiedzimy Indiańską wioskę i poznamy zwyczaje tutejszych mieszkańców. Stworzymy kolorowe pióropusze i magiczne amulety. Przybierzemy indiańskie barwy i wspólnie z naszym wodzem nauczymy się szalonego tańca.

🏎

24.07 Samochodowe szaleństwo

Czeka nas szybka jazda! Razem pokonamy najtrudniejsze tory wyścigowe i nauczymy się jak być kierowcą doskonałym. Kto dotrze do mety? Przekonajmy się!

🕵🏼‍♂️

31.07 Detektywi na tropie

Zaginął bardzo cenny kufer! Aby go odszukać potrzebujemy wytrawnych i czujnych detektywów. Zgłaszacie się na ochotników?

Będziemy na tropie najprawdziwszego skarbu, przed nami poszukiwanie mapy i wiele zagadek. Razem pokonamy niejedną przeszkodę tylko musimy uważnie przyglądać się śladom i wskazówkom.

⚔️👑

7.08 Rycerze i księżniczki

Zapraszamy na nasz zamek gdzie zamienimy się w prawdziwe księżniczki i dzielnych rycerzy. Wspólnie stworzymy piękne korony i magiczne miecze. Księżniczki wezmą udział w królewskim balu, a odważni rycerze stoczą walkę z ziejącym ogniem smokiem.

🎪

14.08. Cyrk

Zapraszamy na arenę! Nauczymy się wspaniałych cyrkowych sztuczek. Będziemy ćwiczyć równowagę i zwinność. Pomożemy w tresurze dzikich zwierząt i stworzymy oryginalne maski klaunów.

21.08 Szkoła Magii

Hokus Pokus! Zapraszamy do naszej szkoły magii. Nasza dobra wróżka wprowadzi Was w fascynujący świat magii. Poznamy zaklęcia, które będziemy ćwiczyć przy pomocy własnoręcznie wykonanych różdżek. Wypróbujemy tajemne receptury na czarodziejskie eliksiry.

🌌

28.08. Gwiezdne wojny

Iście kosmiczna przygoda dla fanów Star Wars. Pod okiem mistrza Obi – Wana weźmiemy udział w treningu na prawdziwych rycerzy Jedi. Nauczymy się kontroli nad naszym ciałem i mocą, która posiądziemy. Stoczymy walkę z ciemną stroną mocy

 

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/467645135169530/467645158502861

 

Zobacz wszystkie aktualności