foto

Szafka RTV wykonana ze starego drewna 200x40x60

5 000,00 zł
Brutto

Ten produkt znajdziesz w salonie:

Lokalizacja

Parter

Kontakt

T: +48 887 881 800
E: domoteka@retrowood.pl

https://retrowood.pl

Retrowood

Polski producent mebli wykonywanych ze starego drewna na indywidualne zamówienie. Wyroby Retrowood zadowolą Klienta ceniącego oryginalność.

Firma funkcjonuje na rynku meblarskim od 2007 roku. Wśród wiodących kategorii produktów znajdują się stoły, stoliki, lustra, szafki, komody, konsole i łóżka. Materiał, z którego wytwarzane są produkty pochodzi ze starych kresowych chat, których powstanie datuje się na 1890-1910 rok. Drewno nie jest przypadkowe, lecz dokładnie selekcjonowane. Historia, jaką dzięki temu kryją w sobie niepowtarzalne produkty tej marki, pomaga stworzyć w domu klimat, który hipnotyzuje i roztacza aurę oryginalności.

Retrowood posiada specjalistyczny park maszyn stolarskich, własną ślusarnię i malarnię. Całość procesu od pozyskania drewna do produktu finalnego wykonywany jest własnoręcznie w manufakturze. Produkty Retrowood to połączenie nowoczesnego designu, innowacyjności i funkcjonalności. Ponadto doskonała jakość potwierdzona licznymi nagrodami pozwala firmie na eksportowanie wyrobów do wielu krajów.

Wyposażysz u nas:

Salon / Pokój dzienny
Salon / Pokój dzienny
Łazienka
Łazienka
Kuchnia
Kuchnia
Jadalnia
Jadalnia
Gabinet / Biuro
Gabinet / Biuro

Asortyment

Dekoracje, dodatki, akcesoria
Dekoracje, dodatki, akcesoria
Drzwi
Drzwi
Fotele, krzesła
Fotele, krzesła
Łóżka i materace
Łóżka i materace
Meble na wymiar
Meble na wymiar
Meble
Meble
Oświetlenie
Oświetlenie
Regały, komody
Regały, komody
Stoły i biurka
Stoły i biurka

Przejdź
do e-sklepu

Szafka RTV Folves wykonana ze starego drewna – mebel loftowy najwyższej jakości!

Manufakturowa szafka RTV wykonana ze starego drewna, posiada drewniany blat, utrzymany w ciepłej, miodowej kolorystyce. Mebel ten składa się z metalowej obudowy i dwóch zamykanych szafek oraz umieszczonych na środku otwartych półek oraz dwóch szuflad. Fronty drzwiczek pokryte są stalową, czarną siatką. Drewniane elementy zostały ręcznie stworzone przez naszych rzemieślników, z desek z odzysku. Szafka RTV  to oryginalny mebel do nowoczesnego salonu.

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło