Projekt Nowe Mieszkanie

Projekt Nowe Mieszkanie

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z projektem Nowe Mieszkanie. To projekt pokazujący etapy urządzania mieszkania od stanu deweloperskiego po w pełni wykończone wnętrze, który oglądać można na łamach magazynu „M jak Mieszkanie” i serwisu Urzadzamy.pl. Architektki WZ Studio Ada Skwira oraz Małgorzata Liebhart wyposażenie dobierają w salonach Domoteki.

 

Magazyn „M jak Mieszkanie” od ponad 20 lat pomaga urządzać wnętrza, łącząc przy tym najnowsze trendy z poradami najlepszych ekspertów i gotowymi rozwiązaniami do domu. Urzadzamy.pl to serwis, który doradza, inspiruje, przedstawia wyjątkowe wnętrza, pomysłowe aranżacje i dekoracje domu. Projekt Nowe Mieszkanie prezentować będzie pomieszczenie po pomieszczeniu, urządzane pod okiem profesjonalistek, które wskazywać będą najlepsze rozwiązania przestrzenne i produktowe.

 

Za projekty deweloperskie odpowiada firma Murapol, wyposażenie dobierane jest przez architektki WZ Studio z oferty najlepszych marek wyposażenia wnętrz dostępnych w Domotece. Wyposażenie danego pomieszczenia ukazywane jest w trzech różnych wariantach, aby każdy mógł znaleźć odpowiedni dla siebie styl i estetykę.

 

Sprawdź szczegóły: https://nowemieszkanie.urzadzamy.pl/

Zobacz wszystkie aktualności