Postaw na 4 kąty w stylu boho!

Marzy Ci się wnętrze pełne etnicznych wzorów, swobody i nietuzinkowych połączeń kolorystycznych?

 

Postaw na 4 kąty w stylu boho!

 

Już 3 września o godz. 17:00 w Miami Wars w Letniej Strefie Domoteki podczas bezpłatnych dwugodzinnych warsztatów „Wytnij, Wklej i Urządź” będziesz mógł stworzyć swój niepowtarzalny moodboard w stylu boho z mebli, dodatków, elementów wyposażenia z katalogów i wzorników producentów,  których produkty kupisz w salonach Domoteki. Warsztaty poprowadzi Ewelina Białobrzewska, absolwentka Architektury Wnętrz Politechniki Białostockiej, właścicielka pracowni 4 kąty a stół 5.

 

Po warsztatach zabierzesz ze sobą gotowy plan działania i będziesz mógł kupować, zamawiać, urządzać swoje boho wnętrza!

 

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą nauczyć się tworzyć moodboardy, wybrać meble do swoich boho wnętrz oraz spędzić miło i kreatywnie czas.

 

Styl boho to utrzymujący się trend, obecny nie tylko w modzie, ale również we wnętrzach. To połączenie stylu hipisowskiego, motywów ludowych, designu z lat 60. z naturalnymi wyrazistymi wzorami, kolorami i naturalnymi materiałami.

 

Oprócz doboru odpowiednich mebli w aranżacji wnętrz w stylu boho dużą rolę odgrywają dodatki – makramy, makatki, plecionki ze sznurków, łapacze snów oraz dekoracyjne tkaniny.

 

Styl boho pełen jest fantazji i odważnych zestawień, ale należy dobrze przemyśleć elementy wyposażenia wnętrza, aby ze sobą współgrały.

 

Daj się ponieść wyobraźni i urządź z nami swoje 4 kąty w stylu boho!

 

Data: 3 września, godz. 17:00-19:00

Miejsce: Letnia Strefa Domoteki w Miami Wars, Cypel Czerniakowski, dojazd od Solec 8

Prowadzący: Ewelina Białobrzewska, Pracownia 4 kąty a stół 5

Partnerzy wydarzenia: Miami Wars, 4 kąty a stół 5 Pracownia Projektowa Ewelina Białobrzewska, PomagamyUrządzać.pl – wsparcie dla urządzających dom i wnętrze

Zobacz wszystkie aktualności