Piękne wiosenne nowości od włoskiego producenta Slamp w salonie KOMA!

Poznaj nowości dostępne w salonie KOMA od włoskiego producenta Slamp:

La Belle Étoile inspirowana jest miękką falbanką tutù i organiczną perfekcją świeżego kwiatu. Wersja sufitowa/aplikacyjna łączy technologię ekskluzywnego magnetycznego systemu zawieszania , umożliwiającego szybką wymianę centralnej diody LED, ze współczesnym designem , który wykorzystuje przezroczyste materiały z nadrukami teksturowymi.

Elegancki i zmysłowy ruch jest częścią wizualnej gramatyki La Belle Étoile; zawieszenie inspirowane jest zgrabnym kręceniem się baletnicy. Lekka, ale niezniszczalna lampa jest w całości wykonana ręcznie w atelier Slampa. Głośno przemawia dialog między innowacją technologiczną a stylistyczną oryginalnością; źródło LED można łatwo i szybko zmienić dzięki ekskluzywnemu magnetycznemu systemowi zawieszania, a biała tekstura nadrukowana na przezroczystych polimerach to elementy, które łączą się, tworząc wyrafinowany, nowoczesny design.

Ta dramatyczna lampa sufitowa wzięła swoją nazwę od greckiego terminu Ωδείον, miejsca przeznaczonego na występy muzyczne. Artystka Lorenza Bozzoli uchwyciła wspaniałość bogatej architektury Art Deco, stanowiącej ostry kontrast z ponurym stylem powojennego stylu. Odeon składa hołd teatrowi, sztukom dramatycznym i radości życia i jest dostępny w dwóch rozmiarach, o średnicy 65 lub 100 cm, z koncentrycznymi koronami ze sprzężonego metalicznego Goldflex i Lentiflex, przypominającego szkło, falującego technopolimeru. Lampa jest dostarczana w pełni zmontowana w ochronnym drewnianym opakowaniu i jest łatwa do zainstalowania.

Zobacz wszystkie aktualności