foto

KUTEK Zola kinkiet złoty 40W E14

1 320,00 zł
Brutto

Ten produkt znajdziesz w salonie:

Lokalizacja

Parter

Kontakt

T: +22 331 04 12
E: domoteka@koma.lux.pl

https://koma.lux.pl

Koma

Najnowsze trendy w światowym designie. Kompleksowe oświetlenie domu, biura, restauracji, hotelu oraz obiektów architektonicznych od ponad 25 lat oferuje Koma.

Firma Koma prezentuje niezmiennie szeroką gamę różnorodnych pod kątem wzornictwa i przeznaczenia lamp. Wieloletnia współpraca z wiodącymi producentami i projektantami oświetlenia pozwala na przedstawienie Państwu uniwersalnej, bardzo starannie dobranej oferty produktowej, którą tworzą lampy od czołowych polskich, włoskich, hiszpańskich, austriackich i portugalskich producentów, a także te uosabiające wzornictwo krajów północy Holandii, Danii oraz Niemiec. Asortyment sklepyu jest stale uaktualniany o nowe trendy pojawiające się na świecie w branży oświetlenia.

Prezentowane produkty jednak dopełnią wnętrza zaprojektowane w każdym stylu. Atutem firmy jest bardzo wysoka jakość usług i produktów, a także profesjonalne doradztwo. W salonie specjaliści służą pomocą w wyborze produktu dostępnego „od ręki” jaki i tych ze strony internetowej lub z dostępnych na miejscu katalogów.

Wyposażysz u nas:

Sypialnia
Sypialnia
Salon / Pokój dzienny
Salon / Pokój dzienny
Ogród i taras
Ogród i taras
Łazienka
Łazienka
Kuchnia
Kuchnia
Jadalnia
Jadalnia
Gabinet / Biuro
Gabinet / Biuro

Asortyment

Inteligentny dom
Inteligentny dom
Oświetlenie
Oświetlenie

Przejdź
do e-sklepu
Zola kinkiet złoty 40W E14
Powiązane produkty ( 8 innych produktów w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło