Nowy salon Witek Home już otwarty! Zapraszamy!

Nowy salon Witek Home już otwarty! Zapraszamy!

Zapraszamy do nowego salonu Witek Home w Domotece!

Firma Witek Home już od 30 lat prężnie rozwija swoją ofertę, aby spełnić najbardziej wymagające oczekiwania Klientów. Pamiętając o tradycji i jednocześnie śmiało wyglądając przyszłości, w Witek Home od zawsze przyświeca najważniejsza zasada – gwarancja jakości i ceny.

Hasło „Urządź dom z Witek Home” to coś znacznie więcej niż slogan reklamowy. W sklepie Klienci znajdą wszystko, co niezbędne do urządzenia stylowego, ponadczasowo pięknego wnętrza. Począwszy od akcesoriów takich jak sztućce, porcelanowe serwisy i zastawy, sprzęt AGD aż po lampy, dywany i niebywale urokliwe meble. Wybierając firmę Witek Home, Klienci otrzymają nie tylko gwarancję najlepszej ceny, ale i niepowtarzalnego stylu, a przede wszystkim doskonałej jakości produktu.

Do pokaźnego portfolio Witek Home od samego początku wlicza się także szeroko pojęta branża HoReCa – czyli hotele, restauracje oraz cała gastronomia.  Misja salonów Witek Home jest prosta – ofiarować Klientom niepowtarzalne, wyjątkowe i doskonałe produkty. Dodatkowo stała współpraca z architektami, a także projektantami wnętrz to także pozycje, które od lat wpisują się w profesjonalne portfolio firmy.

W nowym salonie Witek Home czekają wyjątkowe promocje! Wybrany asortyment kupicie z rabatem nawet do -30%.

Zapraszamy do salonu Witek Home, który znajdą Państwo na 1 piętrze Domoteki.

 

 

Zobacz wszystkie aktualności