Ponad trzy dekady temu postanowili stworzyć miejsce, w którym znajdą się wyjątkowe meble luksusowe. Niezmiennie od lat sięgają po to, co najlepsze, proponując ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz.

 

W SOFAROOM znajdują się luksusowe sofy i narożniki utrzymane w stylu skandynawskim, angielskim, glamour, ale też sprawdzające się w nowoczesnych wnętrzach domów i mieszkań, hoteli oraz firm.

Marka proponuje nietuzinkowe i pełne elegancji sofy 1-, 2-, 3-, 4-miejscowe oraz narożniki. Wszystkie meble powstają ręcznie zgodnie z najlepszymi tradycjami rzemiosła oraz wykorzystaniem ekskluzywnych materiałów produkowanych w Anglii oraz Niemczech.

 

W ofercie znajdują się również tapicerowane krzesła i pufy odzwierciedlające luksusowy charakter oferty marki. Na uwagę zasługują także stylowe zestawy, na które składają się eleganckie krzesła i luksusowe kanapy.

Do produkcji mebli Sofaroom stosuje najwyższej jakości wysokoelastyczne pianki oraz szkielety z litego drewna. Wszystkie tkaniny, które są stosowane do tapicerowania mebli posiadają od 35 tyś do ponad 100 tys. cykli ścieralności w testach Martindale’a. Większość tkanin charakteryzuje się atestem na trudnopalność.

Z okazji otwarcia salonu na Klientów czeka promocja w wysokości -25% na meble tapicerowane.

Zapraszamy do salonu Sofaroom na piętrze w Domotece!

 

Zobacz wszystkie aktualności