W kuchni spędzamy teraz jeszcze więcej czasu, niż kiedyś. Żeby działać w niej szybko i sprawnie, w czasie urządzania warto zwrócić uwagę nie tylko na nowoczesną i funkcjonalną zabudowę, ale także przemyślaną aranżację poszczególnych stref. Poza miejscem do przechowywania i przygotowania posiłków zadbajmy o optymalne wykorzystanie strefy zmywania. Do dyspozycji będziemy mieć dwa urządzenia, bez których nie można mówić o kuchni z prawdziwego zdarzenia. Mowa o zmywarce oraz o zlewozmywaku.

Zlewozmywak, w proponowanym przez Comitor nowoczesnym wydaniu, z wieloma dodatkowymi funkcjami, pomoże w codziennych czynnościach, a dzięki swoim atrakcyjnym wzorom nada pomieszczeniu zupełnie wyjątkowy charakter!

Poza myciem naczyń zlewozmywak jest niezbędny do wykonywania podstawowych czynności, szybkiego mycia ręcznego, ale także oczyszczenia i przygotowywania produktów spożywczych, potrzebnych do przyrządzania posiłków. Idealnie sprawdza się także przy większych naczyniach, które w zmywarce zajęłyby zbyt dużo miejsca, przekładając się na mało efektywne wykorzystanie urządzenia.

W nowoczesnych kuchniach zauważalnym trendem jest odchodzenie od klasycznych zlewozmywaków, składających się tylko z komory do mycia. Propozycje firmy BLANCO, które znajdziemy w ofercie Comitor, posiadają przydatne dodatkowe funkcje, dzięki którym zmywanie i przygotowanie posiłków staje się wyjątkowo komfortowe. Współczesne kuchnie z segmentu premium wyposażane są teraz w zlewozmywaki z ociekaczem, odsączarką, automatycznym korkiem, czy tzw. koncepcją osi. Dzięki tym nowoczesnym funkcjom można bez problemów umyć wszystkie naczynia i wygodnie przygotować produkty spożywcze do dalszej obróbki. Pamiętajmy, że decydując się na modele z większą liczbą funkcji, zyskujemy zlewozmywak wydajniejszy w codziennym użytkowaniu.

Więcej informacji na www.comitor.pl

Zobacz wszystkie aktualności