Nowa kolekcja 2021 w IWC HOME!

Nowa kolekcja 2021 w IWC HOME!

Przyjdź do salonu IWC HOME i poznaj najnowszą kolekcję 2021.

 

BOHO:

Boho to nowość w ofercie IWC HOME. Oryginalny wygląd podkreślają eleganckie pikowania oraz delikatne drewniane nogi które unoszą sofę w powietrzu dodając jej lekkości. Największą zaletą mebla jest wygodne oparcie złożone z trzech miękkich poduch oraz przestronne siedzisko. Oprócz tego, w skład zestawu wchodzą dwie poduszki w kształcie wałka dodające charakteru.

Charakterystyczne pikowanie i klasyczne przeszycia nadają sofie elegancki charakter, przełamując subtelnie skandynawską surowość. Dopełnieniem całości są dwie poduszki w kształcie wałka które ocieplają wygląd i są niezwykle komfortowe.

W skład kolekcji Boho wchodzą również sofa 2, narożnik, fotel oraz puf, w dwóch wersjach wizualnych. Pierwsza wersja z prostym siedziskiem a druga z podzielonym na 3 wygodne miejsca, dzięki czemu dobierając poszczególne elementy, można stworzyć mebel dopasowany do każdego wnętrza.

 

NORD:

Nord Bis to niezwykle elegancka oraz ponadczasowa sofa która jest idealną propozycją do salonu, gabinetu czy pokoju gościnnego. Lekka forma mebla, dzięki zastosowaniu drewnianej podstawy oraz nóg, sprawia że sofa dopasuje się niemalże do każdego wnętrza.

Nogi oraz podstawa sofy są wykonane z drewna, a dzięki ich wysokości, sprzątanie pod meblem jest łatwe i przyjemne. Ta funkcjonalność bardzo korzystnie wpływa na prostotę codziennego użytkowania ale również dodaje mu elegancji.

W skład kolekcji wchodzą również sofa 2, narożnik, fotel oraz puf, dzięki czemu dobierając poszczególne elementy, można stworzyć mebel dopasowany do każdego wnętrza.

 

FLO:

Kolekcję Flo wyróżnia duża uniwersalność mebla która świetnie pasuje do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych. Jest to prosty design oraz minimalistyczna forma. Miękkie poduchy oparciowe wypełnione pierzem z domieszką silikonu, dają wrażenie otulenia. Niezwykle wygodne siedzisko sprawia że siedzimy na nim komfortowo przez wiele godzin.

Wysokiej jakości wypełnienie gęsim pierzem powoduje komfortowe odczucie podczas siedzenia, natomiast poduchy oparciowe posiadają wypełnienie pierzem z domieszką silikonu co dodatkowo daje uczucie otulenia.

Narożnik pochodzi z kolekcji modułowej, co znaczy, że w razie potrzeby można z łatwością zmienić kształt mebla, tworząc unikalną konfigurację. Moduły zakupione osobno są w pełni tapicerowane.

 

Zobacz wszystkie aktualności