O luksusie dziś mówią wszyscy. To jednak bardzo względne pojęcie – uwarunkowane zawartością portfela, dostępem do dobrych projektów oraz pięknych rzeczy najwyższej jakości. Marka Hemera, powstała po to, aby móc zrealizować najbardziej wysmakowane marzenia. O domu doskonałym, w którym żyje się po prostu szczęśliwiej.

– Luksus w naszym wydaniu oznacza przede wszystkim najwyższą jakość. Nasze produkty to perfekcja w każdym detalu. Artystyczna forma, najlepsze materiały i precyzyjne wykończenie. Pracują dla nas fenomenalni projektanci, architekci i rzemieślnicy. Wszystko po to, móc tworzyć domy marzeń. Piękne, eleganckie, stylowe ale przede wszystkim skrojone na miarę klienta – mówi Witold Romanowicz, właściciel marki Hemera, stworzonej jako uzupełnienie oferty Galerii Wnętrz.

https://domoteka.pl/wp-content/uploads/sites/2/2020/07/DSC_6000.jpg

– Każdy projekt przygotowywany przez nas jest absolutnie indywidualny. Tak jak, każdy z naszych klientów, jest inny. Spotykamy się z klientem, słuchamy go, poznajemy jego upodobania, styl życia. Staramy się spojrzeć na świat jego oczami. I dopiero wtedy, bierzemy się za tworzenie projektu. Możemy przygotować go w każdym stylu, w każdej opcji. Piękno jest kwestią subiektywną, my dbamy o to aby to było Piękno najwyższej jakości. Słowa i myśli naszych klientów ubieramy w realne kształty – wyjaśnia Witold Romanowicz.

Hemerę inspirują najwięksi artyści, najbardziej eleganckie i cenione marki. Przedstawiciele firmy są obecni na największych targach designu, przede wszystkim tych w Mediolanie, na których, wystawiają nie tylko marki z całych Włoch ale także Europy i świata. – To mekka wnętrzarstwa. Stolica Lombardii pokazuje nie tylko najnowsze trendy (a często wręcz mocno je wyprzedza) ale prezentuje też przegląd klasycznych projektów, będących często prawdziwymi dziełami sztuki. I właśnie taki poziom był naszym celem podczas tworzenia marki Hemera. Imię greckiej bogini światła, nie jest przypadkowe. Hemra to jasność, ład, harmonia. Bez względu na preferowany przez klienta styl – wszystko idealnie do siebie pasuje i współgra. Dom jest niejako odzwierciedleniem jego mieszkańców, odbiciem ich charakterów i temperamentów. „Czuję, że ten dom jest totalnie mój”. To największy komplement jaki możemy usłyszeć od klienta – dodaje Witold Romanowicz.

https://domoteka.pl/wp-content/uploads/sites/2/2020/07/DSC_6051.jpg

Nie tylko dla agenta
Popisowy projekt Hemery, który można obejrzeć w salonie w Domotece, to prototyp wyjątkowej garderoby. Niezwykle wyszukanej i zaawansowanej technologicznie. Umieszczono tam wszelkie nowinki i topowe akcesoria. Ta przestrzeń w stylu glamour, (bo jest elegancka, dopieszczona ale i odrobinę drapieżna) od klientów otrzymała nazwę – Garderoba Jamesa Bonda. Bo rzeczywiście jest naszpikowana technologiami. Cel został zrealizowany – jest pięknie, stylowo i super-komfortowo zarazem.

https://domoteka.pl/wp-content/uploads/sites/2/2020/07/DSC_6073.jpg

Co zobaczymy w tej kosmicznej garderobie? Pantograf, czyli elektryczne opuszczanie wieszaków z ubraniami, elektryczne szuflady otwierające się po dotknięciu w jakimkolwiek miejscu, sejfy niewidoczne dla niepowołanego oka, otwierające się zakodowane na linie papilarne. Na życzenie klientów montujemy specjalne mechanizmy do nakręcania zegarków (wiadomo, że szwajcarskie zegarki klasy top nie mają baterii ale napędzane są ruchem – po zdjęciu z ręki, automat dba o to aby zegarek się nie zatrzymał) albo blaty ze szkła pancernego na sejfy z biżuterią. Poza tym mamy tu też mnóstwo smaczków: artystyczne fronty rzeźbione i lakierowane, pozłacane ornamenty tworzone przez prawdziwych artystów. Jest tu niesamowita podłoga z ciętego laserowo, żywego kamienia, wyglądająca jak kamienna mozaika, wykonana przez doskonałą, polską firmę kamieniarską. – Nasze aranżacje są doceniane nie tylko w kraju. Marzy nam się wejście na rynek o wielkiej skali. Mocno nad tym pracujemy – uśmiecha się Witold Romanowicz. Czy to możliwe? No cóż, Hemera jest pełna optymizmu i w końcu jej misją jest spełnianie marzeń.

https://domoteka.pl/wp-content/uploads/sites/2/2020/07/DSC_6057.jpg

Nie pozostaje nic innego jak odwiedzić Galerię Wnętrz w Domotece, dotknąć i poczuć na własnej skórze, jaką różnicę robi przebywanie w luksusowych wnętrzach Hemery. Może to uczucie spodoba nam się tak bardzo, że zapragniemy doświadczać go także we własnym domu.

https://domoteka.pl/wp-content/uploads/sites/2/2020/07/DSC_6068.jpg

Zobacz wszystkie aktualności