Aleotti

Lokalizacja

Parter

Kontakt

T: +22 331 22 80
E: aleotti@aleotti.pl

https://aleotti.pl

Aleotti oferuje kompleksowe wyposażenie łazienek i kuchni, systemy grzewcze i oświetlenie, a także profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania.

Firma jest dystrybutorem materiałów wyposażenia wnętrz łazienek oraz kuchni. Salon oferuje bogaty wybór importowanych z Włoch, Niemiec i Hiszpanii płytek ceramicznych, mozaik, armatury, sanitariatów, ogrzewania, rekuperacji, oświetlenia, a także mebli standardowych oraz na zamówienie. Nowości, produkty czołowych producentów i najciekawsze wzorniczo kolekcje stanowią bazę asortymentu, który stale powiększa się o akcesoria, panele dekoracyjne, listwy przypodłogowe mdf, a nawet elementy wyposażenia ogrodów i tarasów.

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm i wymagających Klientów oraz współpraca z architektami i biurami projektowymi pozwala na kompleksowe reprezentowanie interesów Klienta. Eksperci salonu pomogą znaleźć optymalne rozwiązania, które zaspokoją indywidualne potrzeby i oczekiwania Klienta. Aleotti to gwarancja wysokiej jakości produktów i profesjonalnej obsługi.

Wyposażysz u nas:

Ogród i taras Łazienka Kuchnia

Asortyment

Armatura, ceramika Wyposażenie łazienek Oświetlenie Wykończenie podłóg Wykończenie ścian

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło