Potrzuski

Lokalizacja

Piętro

Kontakt

T: +48 601 281 535
E: info@potrzuski.pl

http://www.potrzuski.pl

Drewniane drzwi i meble oraz wszelkie wyzwania stolarskie realizowane przez firmę Potrzuski to w efekcie perfekcja w każdym detalu i satysfakcja Klienta.

Firma Potrzuski od pokoleń realizuje zamówienia na drzwi, garderoby, meble gabinetowe, boazerie płycinowe i cokoły przypodłogowe. Produkty wykonywane są w oparciu o naturalne materiały z drewna, forniru i płyt drewnopochodnych. Wieloletnia tradycja, systematycznie poszerzany park maszynowy, nowoczesne technologie, a także współpraca z uznanymi biurami architektonicznymi pozwalają na tworzenie unikatowych wyrobów o najwyższej jakości. Wizytówką zakładu jest dbałość o szczegóły, rzetelne rysunki techniczne i dokładność wykończenia.

W tej pracowni zrealizują Państwo projekty o nawet najbardziej wyszukanych kształtach i nietypowych wymiarach, ponieważ zamówieniem zajmą się stolarze chętnie podejmujący trudne wyzwania. Etykietą firmy jest niespotykana już forma obsługi, której nieodzownym elementem jest kontakt z szefem. Przedwojenne wręcz tradycje przeniosą Państwa w inny wymiar rzeczywistości.

Wyposażysz u nas:

Sypialnia
Kuchnia
Salon / Pokój dzienny
Jadalnia
Pokój dziecka
Garderoba
Łazienka
Gabinet / Biuro

Asortyment

Dekoracje, dodatki, akcesoria
Stoły i biurka
Drzwi
Meble na wymiar
Regały, komody

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło