Natuzzi Natuzzi

Lokalizacja

Parter

Kontakt

T: +22 884 46 09
E: natuzzi.domoteka@gmail.com

http://www.natuzzi.whfi.pl

Harmonia, piękno i doskonałość charakteryzują wyroby największego włoskiego producenta mebli. Natuzzi to nie tylko marka, to sposób bycia i pracy.

Grupa Natuzzi projektuje, produkuje i sprzedaje kanapy, fotele i akcesoria do pokoju dziennego, sypialni oraz jadalni. Firma założona w 1959 roku przez Pasquale Natuzzi jest największym włoskim producentem mebli i światowym liderem w skórzanych tapicerkach. W przemyśle meblarskim jest jednym z największych inwestorów w badania i rozwój. Przedmiotem badań są materiały: skóra, marmur, drewno, tkaniny.

Produkcja odbywa się w zintegrowanych fabrykach we Włoszech, Chinach, Brazylii i Rumunii. Każdy szczegół jest starannie sprawdzany. Od wstępnego projektu do prototypu, od badania trendów do wyboru tapicerki, od garbowania skór do montażu i dostawy produktu. Natuzzi współpracuje tylko ze światowej klasy projektantami. Efektem ich kreatywności są doskonałe kolekcje prezentowane w salonie, w którym Klienci spotkają się z profesjonalną obsługą i doradztwem w zakresie projektowania wnętrz.

Wyposażysz u nas:

Sypialnia Gabinet / Biuro Salon / Pokój dzienny Jadalnia Garderoba

Asortyment

Dekoracje, dodatki, akcesoria Meble Tekstylia Fotele, krzesła Oświetlenie Łóżka i materace Regały, komody Meble tapicerowane Stoły i biurka

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło