Livingroom

Lokalizacja

Parter

Kontakt

T: +22 614 06 15
E: targowek@homegallery.com.pl

http://www.livingroom.pl

Wygoda w pięknej formie to filozofia tej niezwykle cenionej i lubianej w Polsce i na świecie firmy produkującej meble tapicerowane. Zapraszamy do LIVINGROOM!

Meble LIVINGROOM stworzone są z pasji do piękna, komfortu, wygody i zdrowego trybu życia. Charakteryzuje je prostota, nowoczesny design i elegancja. LIVINGROOM jest marką doświadczonego producenta mebli tapicerowanych firmy DFM Sp. z o.o. z Warmii, która stała się dobrze znana polskim Klientom od czasu swojego debiutu w 2005 roku. Ponieważ piękne meble wymagają pięknej oprawy bardzo dużą wagę producent przywiązuje do mebli uzupełniających: stołów, krzeseł, stolików, komód, dywanów itp.

Firma śledzi światowe trendy i kieruje się nimi podczas doboru kolekcji. Wiele dodatków i akcesoriów dekoracyjnych wykonanych jest ręcznie z surowców pochodzenia naturalnego. Wykorzystywane są ekologiczne materiały. Firma została wielokrotnie zauważona i nagrodzona. Jest ceniona w Polsce jak i na świecie, a jej produkty kierowane są do osób poszukujących nieoczywistych i oryginalnych pomysłów.

Wyposażysz u nas:

Sypialnia Garderoba Salon / Pokój dzienny Gabinet / Biuro Pokój dziecka Jadalnia

Asortyment

Dekoracje, dodatki, akcesoria Regały, komody Fotele, krzesła Stoły i biurka Meble tapicerowane Meble

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło