Hästens

Lokalizacja

Piętro

Kontakt

T: +22 331 17 07
E: warszawa@premiumbeds.pl

https://www.premiumbeds.pl/

PremiumBeds jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce legendarnych marek łóżek, które wyznaczają standardy na rynku.

Odwiedź nasz salon i poczuj jak komfortowe może być Twoje łóżko – poznaj markę Hästens.

Sześć pokoleń szwedzkiej tradycji tworzenia łóżek. Kultowa krata, niezrównana wygoda i gwarancja dobrego snu to esencja łóżek marki Hästens.

Hästens jest szwedzką firmą założoną w 1852 roku. Od pokoleń pozostaje w rękach tej samej rodziny stale doskonalącej się w produkcji łóżek. Meble wytwarzane są z najlepszych naturalnych materiałów takich jak: owcza wełna, hipoalergiczne końskie włosie, len, bawełna, szwedzka sosna. Cała produkcja odbywa się ręcznie, a jakość potwierdza 25-letnia gwarancja. Produkty Hästens to perfekcja w każdym detalu. Luksusowe łóżka Hästens są cenione na całym świecie a sieć sprzedaży obejmuje m.in. na takie rynki jak Stany Zjednoczone, Arabia Saudyjska, Chiny, czy Singapur.

Od 1952 roku Hästens jest także oficjalnym dostawcą łóżek na Dwór Królewski w Szwecji. Ponadto wyposaża wiele polskich hoteli. Hästens to nie tylko najbardziej komfortowe łóżka, to także bogata oferta akcesoriów takich jak kołdry, poduszki, zagłówki i pokrowce, nogi, szlafroki, a także produkty dla najmłodszych

Wyposażysz u nas:

Sypialnia Pokój dziecka

Asortyment

Dekoracje, dodatki, akcesoria Meble tapicerowane Łóżka i materace Tekstylia Meble dziecięce Meble na wymiar

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło