Materac Vispring Herald 180x200

25 900,00 zł
Brutto

Ten produkt znajdziesz w salonie:

Lokalizacja

Piętro

Vispring

PremiumBeds jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce legendarnych marek łóżek, które wyznaczają standardy na rynku.

Odwiedź nasz salon i poczuj jak komfortowe może być Twoje łóżko – poznaj markę VISPRING.

Vispring to angielska marka premium, która od 1901 roku tworzy materace z naturalnych materiałów oraz luksusowe łóżka kontynentalne. Do produkcji używa się najlepszych naturalnych materiałów takich jak: wełna, bawełna, końskie włosie, len, kaszmir i ekologiczny Tencel™. Wszystkie materace Vispring tworzone są ręcznie i zawierają opatentowane systemy sprężyn kieszeniowych a najwyższą jakość potwierdza 30-letnia gwarancja. W łóżka marki Vispring wyposażone były min. „Titanic” i „Królowa Elżbieta II”- legendarne liniowce oceaniczne.

J.Marshall by Vispring to siostrzana marka należąca do grupy Vispring. James Marshall był młodym brytyjskim inżynierem, który w 1899 roku wynalazł materac sprężynowy. Materace JM zapewniają wysoki komfort i świetny klimat snu dzięki wsparciu sprężyn kieszeniowych i wypełnieniu z brytyjskiej wełny. Przejrzysta oferta zawiera cztery modele materacy, które idealnie wpasują się w aktualne trendy nowoczesnego stylu życia. Materace JM mogą być użytkowane na dedykowanych bazach sprężynowych bądź w każdej bazie łóżka z odpowiednim stelażem. J.Marshall to naturalne materace i łóżka z 10 letnią gwarancją i w przystępnej cenie.

Wyposażysz u nas:

Sypialnia
Sypialnia
Pokój dziecka
Pokój dziecka

Asortyment

Dekoracje, dodatki, akcesoria
Dekoracje, dodatki, akcesoria
Łóżka i materace
Łóżka i materace
Meble dziecięce
Meble dziecięce
Meble na wymiar
Meble na wymiar
Meble tapicerowane
Meble tapicerowane
Tekstylia
Tekstylia

Przejdź
do e-sklepu

Vispring to angielska marka premium, która od 1901 roku tworzy materace z naturalnych materiałów oraz luksusowe łóżka kontynentalne. Łóżka na zamówienie tworzone są z najwyższej jakości naturalnych materiałów. W luksusowe łóżka kontynentalne Vispring wyposażone były legendarne liniowce oceaniczne, takie jak „Titanic” i „Królowa Elżbieta II”. Najbardziej komfortowe łóżka świata potwierdzają jakość produktu 30-letnią gwarancja.

Powiązane produkty ( 8 innych produktów w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło