Fotel Jazz

2 099,00 zł
Brutto

Ten produkt znajdziesz w salonie:

Lokalizacja

aris_lokalizacja.png

Piętro

Kontakt

T: +48 790 454 244
E: domoteka@arisconcept.pl

https://www.arismebel.pl/

ARIS Concept

ARISconcept to polski producent, który od 1981 roku oferuje ekskluzywne meble tapicerowane oraz skórzane. Marka w swojej ofercie posiada nowoczesne meble wypoczynkowe do salonu, funkcjonalne narożniki oraz stylowe zestawy modułowe, które w łatwy sposób można dopasować i skomponować dowolnie do wybranego wnętrza. Meble wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają trwałość użytkowania. Dopracowane w detalach, z efektywnym i stylowym wykończeniem, powstają w autorskim studiu projektowym Ryszarda Włodarczyka. Wiele projektów nawiązuje stylem do minionych epok, ale wiele z nich podąża za nowoczesnością i opiera się na aktualnych trendach wnętrzarskich.

Firma ARISconcept zaopatruje także salony meblowe, sklepy meblowe oraz galerie wnętrz, zapewniając bezpośredni transport mebli. Od wielu lat meble eksportowane są również do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Danii, a także Stanów Zjednoczonych. ARISconcept realizuje nawet najbardziej wyszukane zamówienia i stara się sprostać najbardziej wymagającym klientom.

Firma współpracuje także z architektami i dekoratorami wnętrz, zapewniając profesjonalną obsługę.

Wyposażysz u nas:

Salon / Pokój dzienny
Salon / Pokój dzienny
Gabinet / Biuro
Gabinet / Biuro

Asortyment

Fotele, krzesła
Fotele, krzesła
Meble tapicerowane
Meble tapicerowane

Przejdź
do e-sklepu

Płaszczyznę siedziska bez delikatnej czarny stelaż, dzięki czemu mistrza fotela jest lekka. Jazz to nie tylko miejsce do wypoczynku, ale też nowoczesna i oryginalna dekoracja wnętrza. Cena uzależniona jest od wybranej grupy tkaniny.

Powiązane produkty ( 8 innych produktów w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło