https://domoteka.pl/wp-content/uploads/sites/2/2020/05/DOMOTEKA-SLAJDER-AKTUALNOSCI-v1.jpg
 

CO TO JEST WOVEN BOTTLES?

To firma produkująca materiał Regain, mocny, miękki w dotyku, trwały i spełniający wszystkie wymagania jakie posiadają tkaniny najwyższej jakości. Na zewnątrz wygląda jak każda inna tkanina poliestrowa. Ale jak zawsze: liczy się wnętrze. Tkaniny Woven Bottles stanowią jedno z rozwiązań ogromnego problemu jakim są tworzywa sztuczne. Zamiast z tradycyjnych składników powstają z plastikowych butelek z recyklingu (RPET). Pod względem jakości, poliester z butelek tworzy materiał idealny do mebli tapicerowanych. Jak każda inna tradycyjna tkanina, zapewnia maksymalny komfort siedzenia, miękkość i trwałość.

Tkanina posiada najważniejsze certyfikaty, które potwierdzają, że powstaje w 100% z butelek. Produkcja z R-PET (recyklingowanego poliestru) wymaga 86% mniej wody, 70% mniej energii niż zwykły poliester. Emisja CO2 z R-PET jest o 75% niższa. Średnio na narożnik zużywanych jest 450 butelek, które w innym przypadku wylądowałyby na wysypiskach i zalegały tam przez 500 lat, tyle średnio trwa ich rozkład. Wykorzystanie RPET pomaga nie tylko powstrzymać wyrzucanie plastiku na wysypiska i do oceanów, ale także pozwala oszczędzać nasze zasoby naturalne przy jej produkcji.

 

Zobacz jak wygląda proces produkcyjny tkanin Woven Bottles – https://www.youtube.com/watch?v=wwdkGblcNk8

 

Odwiedź salon Livingroom w Homepark Janki i skorzystaj z rabatu 10% na wszystkie zamówienia i meble dostępne od ręki w sklepie (nie łączy się z innymi promocjami czy wyprzedażami).

W trakcie trwania promocji, do każdego zamówienia lub sprzedaży otrzymasz wielorazowe, materiałowe torby z logo Livingroom.

Promocja trwa od 8.05.2020 – 16.05.2020

 

Podczas Twojego pobytu w sklepie zostaną zachowane wszystkie zalecane organizacyjne wymagania dotyczące bezpieczeństwa pracowników oraz klientów.

Dla klientów, którzy obawiają się lub nie mogą przyjść do sklepu w trakcie promocji, istnieje możliwość zamówienia mebli przez telefon oraz podpisanie umowy drogą mailową. Salon Livingroom może również wysłać próbki tkanin do domu.

Zobacz wszystkie aktualności