Odwiedź Letnią Strefę Domoteki w Miami Wars i poznaj najpiękniejsze miejsce nad Wisłą w Warszawie!

Miami Wars to miejsce położone na końcu Cypla Czerniakowskiego. To najbardziej zielona przestrzeń nad Wisłą, która udowadnia, że nie trzeba wyjeżdżać z miasta, aby odpocząć.

 

Tu powstała Letnia Strefa Domoteki – klimatyczna przestrzeń zaaranżowana meblami z oferty Domoteki. Korzystać tu można z mebli i dodatków dostępnych w salonach Domoteki – Garden Space, Miloo Home, NAP, Selene Materace, VZOR.  Na Gości czekają wygodne, komfortowe kanapy, drewniane stoły, odporne na warunki atmosferyczne krzesła oraz komplety mebli ogrodowych. Nie zabrakło również stylowych dodatków, nadających strefie niepowtarzalny klimat. Dekoracyjne poduszki oraz ciepłe koce nie tylko zdobią przestrzeń, ale również doskonale sprawdzą się podczas chłodniejszych, letnich wieczorów. Wszystkie meble posiadają odpowiednie oznaczenia, dzięki czemu Goście mogą ocenić ich komfort i wygodę użytkowania, a z pełną ofertą zapoznać się w salonach Domoteki.

Przez cały sezon letni w Miami Wars odbywają się ciekawe wydarzenia – warsztaty, spotkania z inspirującymi ludźmi, zajęcia rekreacyjne, a to wszystko przy dźwiękach najlepszej muzyki i bogatej ofercie gastronomicznej. W lokalu serwowane są dania zarówno z kuchni wegańskiej, jak i znakomite dania mięsne, burgery, frytki, ryby, owoce morze, lody i gofry. Ponadto, Miami Wars oferuje szeroki wybór piw, win, rozmaitych alkoholi oraz własnych koktajli owocowych.

Miejsce idealnie sprawdzi się zarówno na spotkania biznesowe jak i towarzyskie, a dzięki możliwości rezerwacji online Goście w Strefie mogą zorganizować przyjęcia, urodziny czy spotkania integracyjne.

Letnia Strefa Domoteki we współpracy z Akademią Harmonika zadbała również o atrakcje dla najmłodszych. W soboty i niedziele (w godz. 11:00-13:00) na nadwiślańskiej łące odbywają się m.in. następujące atrakcje: malowanie buziek, bańki mydlane, różności z baloników, tor przeszkód oraz tematyczne warsztaty.

Zapraszamy do odwiedzenia Letniej Strefy Domoteki, odpoczynku w pięknym, stylowym otoczeniu oraz świetnej zabawy!

 

Zobacz wszystkie aktualności