foto

Kuchnia Nolte Küchen Alpha Lack

69 840,00 zł
Brutto

Ten produkt znajdziesz w salonie:

Lokalizacja

Parter

Kontakt

T: +48 22 323 68 86
E: meble@interio24.pl

http://www.nolte-kueche.pl

Nolte

Niemiecka jakość i precyzja. Certyfikowane meble kuchenne Nolte, to spełnienie marzeń o doskonałej, pięknej i funkcjonalnej kuchni.

Przez 60 lat swojej działalności, firma Nolte Küchen wypracowała pozycję jednego z największych niemieckich producentów mebli kuchennych. Doświadczenie to owocuje opatentowanymi rozwiązaniami dostępnymi jedynie w meblach Nolte: szuflady o udźwigu do 80 kg, jednakowe wykończenie wnętrza szafek i zewnętrznych elementów korpusu, wtapiane w kant korpusu uszczelki zapobiegające przedostawaniu się kurzu do wnętrza szafki, wodoodporne łączenia blatów – to jedne z wielu udogodnień.

Firma Nolte Küchen dwukrotnie otrzymała miano Beliebteste Küchen Marke – Ulubionej Marki Mebli Kuchennych w Niemczech, przyznawane przez Niemiecki Instytut Jakości Usług. Liczne certyfikaty jakości produktu, procesu produkcji i zarządzania poświadczają wysoką klasę kuchni Nolte. Ponadto, firma dwukrotnie została wyróżniona nagrodą APA – Architects Partner Award, przyznawaną w uznaniu za doskonałą obsługę sprzedaży.

Wyposażysz u nas:

Sypialnia
Sypialnia
Kuchnia
Kuchnia
Garderoba
Garderoba

Asortyment

Meble na wymiar
Meble na wymiar
Meble
Meble
Sprzęt AGD
Sprzęt AGD
Wyposażenie kuchni
Wyposażenie kuchni

Przejdź
do e-sklepu

Kuchnia lakierowana na wysoki połysk z frezem pełniącym funkcję uchwytu. Na zdjęciu kuchnia z kolekcji Alpha Lack w kolorze Sahara połączona z wysokimi witrynami w kolorze Mangan. Dostępne kolory frontów Alpha Lack: Arcticweiss, Weiss, Magnolia, Sahara. Kuchnia na zamówienie, wycena indywidualna w zależności od projektu i zastosowanych rozwiązań.

Powiązane produkty ( 8 innych produktów w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło