Galeria Wnętrz Luxury Home – kolekcja Opera Contemporary na rok 2021

W ofercie Galerii Wnętrz Luxury Home w Domotece pojawiła się nowa kolekcja Opera Contemporary na rok 2021. To wyrafinowane wnętrza przesiąknięte eleganckim, współczesnym stylem. 

Nieskończone i wyważone konfiguracje wyposażenia wyrażają unikalną tożsamość Opera Contemporary. Funkcjonalność i stylistyczne poszukiwania łączą się w nowej koncepcji projektowej marki, wyrażonej w atmosferze bogatej w fascynujące szczegóły. Estetyczne kody współczesnego luksusu zostały na nowo zinterpretowane przez studio Castello Lagravinese w meblach wzbogaconych o urzekające kombinacje, mieszankę tradycji i innowacji. 

Z rzemieślniczych wartości Made in Italy wywodzą się nowe kolekcje Opera Contemporary, firmy znanej i cenionej na całym świecie za swoje ekskluzywne podejście do projektowania na zamówienie. Tapicerowane meble o czystych i uniwersalnych liniach, akcesoria z detalami ze szlachetnych materiałów, uzupełniają szeroki wachlarz propozycji oferowanych przez markę, aby ubrać dom w wyrafinowaną elegancję. 

Główny gracz na międzynarodowym rynku meblowym, Opera Contemporary, reprezentuje włoską doskonałość w luksusowym wyposażeniu wnętrz, oferując kosmopolityczną i współczesną wizję, która przechwytuje i przekłada nowe trendy w projektowaniu wnętrz na świeże i atrakcyjne rozwiązania. 

Pełna oferta Opera Contemporary na rok 2021: https://www.galeriawnetrz.com.pl/pl/opera- contemporary/ 

Zobacz wszystkie aktualności