Alabaster Gallery zaprasza!

Królestwo alabastru w Domotece – Alabaster Gallery by Focus-Stones już otwarty!

Wraz z nadejściem nowego roku Domoteka zaprasza do Alabaster Gallery by Focus-Stones. Specjalnością firmy są produkty wykonane z naturalnego kamienia.

Alabaster Gallery w Domotece to miejsce obowiązkowe dla wielbicieli eleganckich i nietypowych rozwiązań w aranżacji wnętrz, takich jak dodatki z kamienia naturalnego. Choć w ofercie firmy znajdują się produkty z rozmaitych rodzajów tego surowca, w Domotece będzie dominował jeden – alabaster. Zbity, biały lub delikatnie zabarwiony (np. na żółto, różowo, zielono), jako jeden z nielicznych kamieni naturalnych doskonale przepuszcza światło, dlatego idealnie nadaje się do wyrobu dekoracyjnych elementów wyposażenia wnętrz, takich jak lampy czy podświetlane panele na ściany, podłogi i sufity. Firma opracowała własną unikatową technologię produkcji cienkich, sterowanych pilotem paneli świetlnych, które w połączeniu z alabastrem dają niebanalny, oryginalny efekt. W ofercie znajdują się także podświetlane blaty, lady, stoliki czy lustra.

Profesjonalni doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania zarówno klientów indywidualnych, jak i architektów, zaprezentują możliwości alabastru, pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie i zaprojektować element doskonale dopasowany do wnętrza.

Alabaster Gallery znajduje się na parterze Domoteki (Warszawa, ul. Malborska 41)

Zapraszamy!

Zobacz wszystkie aktualności