Domoteka wychodzi na miasto – Letnia Strefa Domoteki w Miami Wars

Na mapie Warszawy pojawiło się nowe, wyjątkowo stylowe miejsce – Letnia Strefa Domoteki usytuowana nad samym brzegiem Wisły, na dolnych tarasach Miami Wars na Cyplu Czerniakowskim. Klimatyczna przestrzeń została zaaranżowana meblami z oferty Domoteki, dzięki czemu można jednocześnie obcować z naturą i z designem na najwyższym poziomie.

Warszawska Domoteka postanowiła „wyjść na miasto” – od połowy lipca do końca września meble zewnętrzne z jej oferty można obejrzeć i wypróbować w Letniej Strefie Domoteki w Miami Wars. Miejsce to znajduje się na lewym brzegu Wisły, na doskonale znanym warszawiakom Cyplu Czerniakowskim. Letnia Strefa Domoteki zajmuje przestrzeń nad samą rzeką – stylowe meble wraz z otaczającą zielenią stwarzają doskonałe warunki zarówno do spotkań towarzyskich, jak i biznesowych.

– Korzystając z letniej pogody postanowiliśmy spotkać się z naszymi potencjalnymi klientami „na mieście” – mówi Agata Brzezińska, prezes funduszu Pradera European Retail Parks, właściciela Domoteki. – Użyczenie mebli do miejsca chętnie odwiedzanego zarówno przez warszawiaków, jak i przyjezdnych, to doskonała okazja na zaprezentowanie naszej oferty szerszemu gronu odbiorców. Goście Letniej Strefy Domoteki w Miami Wars mogą wypróbować tu meble, które są dostępne w salonach w Domotece, sprawdzić, czy są wygodne, przyjrzeć się im z bliska. Mamy nadzieję, że pozytywne wrażenia nie tylko wzmocnią świadomość naszej marki wśród warszawiaków, ale też zachęcą ich do przyjazdu na Targówek.

Autorka aranżacji, architektka Paulina Grabowska, inspirowała się egzotycznym klimatem wysp Polinezji, dlatego postawiła na naturalne materiały i kolory. – Urządzanie przestrzeni zewnętrznej rządzi się swoimi prawami. Meble muszą być solidne, odporne na różne warunki atmosferyczne, od deszczu po mocne słońce, i oczywiście estetyczne. Ogromny wybór takich modeli, atrakcyjnych wizualnie oraz wysokiej jakości, oferują marki dostępne w warszawskiej Domotece, dlatego właśnie tam szukałam wyposażenia. Wybrałam meble o klasycznych formach, w stonowanych kolorach, wykonane z odpornych materiałów. Mam pewność, że używane przez długi czas i wiele osób, nadal będą dobrze wyglądać – opowiada architektka.

Letnia Strefa Domoteki fantastycznie wpisuje się w klimat Miami Wars i otoczenia. Goście mogą zrelaksować się na wygodnych sofach, spotkać w licznym gronie przy dużym stole, a nawet ogrzać się przy bezpiecznym palenisku w chłodniejszy wieczór. Wszystko przy dźwiękach muzyki, smacznych przekąskach (m.in. jednych z najlepszych w stolicy owocach morza) i pysznych drinkach. W Miami Wars przez cały sezon letni odbywają się ciekawe wydarzenia – od pokazów filmowych przez warsztaty, spotkania z podróżnikami, po koncerty i imprezy, na których muzykę serwują najlepsi polscy dj’e.

Skoro latem wszyscy są nad Wisłą, jest tam też Domoteka! Zapraszamy do odwiedzenia Letniej Strefy Domoteki i odpoczynku w pięknym, stylowym otoczeniu.

www.domoteka.pl

Zobacz wszystkie aktualności