DOMOTEKA i Fundacja Ronalda McDonalda zapraszają na bezpłatne badania USG dla dzieci!
20/03/2025
Drodzy Rodzice, zdrowie Waszych dzieci jest najważniejsze! W sobotę, 29 marca w godzinach 9:00-17:00 przed DOMOTEKĄ stanie mobilny ambulans, w którym będzie można wykonać darmowe badanie USG tarczycy, węzłów chłonnych, jamy brzusznej i układu moczowego u dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat.
Dlaczego warto?
- W Polsce rocznie diagnozuje się około 1300 przypadków nowotworów u dzieci – wczesne wykrycie choroby ratuje życie!
- Badanie jest bezbolesne, bezpieczne i trwa tylko 15-20 minut.
- Wykonują je doświadczeni lekarze-radiolodzy.
W dniach 24-25 marca w godz. 13:00-15:00 dokonaj rejestracji telefonicznej pod numerem telefonu: 880 171 046. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!
To wyjątkowa okazja, by zadbać o zdrowie najmłodszych i zwiększyć świadomość na temat profilaktyki chorób nowotworowych. Razem z Fundacją Ronalda McDonalda działamy, by zdrowie dzieci było priorytetem.


























































