Domodesign – Zaprojektuj swój balkon i taras! Webinar i warsztat online

Domodesign to cykl webinarów oraz warsztatów prezentujący asortyment salonów Domoteki w poszczególnych kategoriach. Spotkania prowadzone są przez architektów wnętrz: Martynę Banaszczuk oraz Ewelinę Białobrzewską (ekspertów programu Pomagamy Urządzać), które wspólnie z uczestnikami planują aranżację danej przestrzeni oraz proponują produkty rekomendowane do urządzenia pomieszczenia. Podczas warsztatów uczestnicy mogą przygotować wstępne projekty oraz stworzyć listę zakupową.

Partnerem cyklu Domodesign jest platforma Pomagamy Urządzać (www.pomagamyurzadzac.pl).

Podczas najbliższego webinaru i warsztatów online tematem będzie balkon i taras.

Balkon i taras stanowią swego rodzaju przedłużenie domu. To częściowo przestrzeń prywatna, częściowo publiczna – wizytówka mieszkańców domu i ważny element architektury miejskiej. Estetyka i sposób aranżacji „letniego pokoju” ma zapewnić domownikom komfort przebywania na świeżym powietrzu. Niezależnie od swoich rozmiarów balkon i taras można zaaranżować tak, by przez chwilę poczuć się jak w lesie czy na łące.

Taras i balkon to “letni pokój” naszych domów i mieszkań, a jednocześnie przestrzeń, dzięki której możemy zaczerpnąć świeżego powietrza. Choć każdy z nich różni wielkością czy kształtem, można urządzić go na wiele sposobów, tak by stworzyć klimat w którym będziemy dobrze się czuć i miło spędzać czas pod chmurką.

  • O czym warto pamiętać aranżując balkon i taras? (określenie funkcji, przestrzeń rekreacyjna czy użytkowa, strony świata, pory roku, rośliny i kwiaty, materiały wykończeniowe itd.)
  • Jakie meble warto wybierać na balkon i taras? Przegląd sof i foteli outdoorowych, stołów i krzeseł, puf, stolików itd.
  • Jakie meble warto mieć w salonie by był funkcjonalny? Przegląd mebli, które warto mieć w pokoju dziennym: stolik kawowy, stolik pomocnik, biblioteczka, półki, witryna, komoda, stół z krzesłami, huśtawki, pufy itd.
  • Oświetlenie balkonu i tarasu.
  • Pomysły na przytulny balkon i taras – donice, dekoracje typu dywany, poduszki i inne.

WEBINAR:

  •  14 kwietnia – godz. 19:00 – webinar „Urządzamy balkon i taras” 

Miejsce: https://www.facebook.com/domoteka.warszawa

Czas trwania: ok. 90 minut

Prowadzący webinar: architekt wnętrz Martyna Banaszczuk, projektant ogrodów Małgorzata Domeracka

 

WARSZTATY ONLINE:

  • 17 kwietnia – godz. 12:00 – warsztat online „Zaprojektuj swój balkon i taras”

Czas trwania: ok. 3 godziny

Prowadzący warsztat: architekt wnętrz Martyna Banaszczuk, projektant ogrodów Małgorzata Domeracka

Na warsztaty online obowiązują wcześniejsze zapisy. W celu wzięcia udziału w warsztatach prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres kontakt@pomagamyurzadzac.pl wraz z załączonym planem pdf lub dwg swojej przestrzeni, zdjęciami oraz informacjami odnośnie oczekiwań.

Zapraszają: Aleotti, Aksonometria, Koma, Miloo Home, NAP, Vzor

 

 

Zobacz wszystkie aktualności