Dni Otwarte w salonie Garden Space!

Już 11 i 12 czerwca zapraszamy na Dni Otwarte Garden Space w Domotece. Na miejscu na Klientów czekają wyjątkowe okazje i rabaty do -35% oraz wiele, wiele innych atrakcji.

W salonie będzie można skorzystać z darmowych konsultacji z projektantem przestrzeni. Obecna w salonie obsługa to świetni specjaliści, którzy z przyjemnością doradzą i pomogą wybrać wymarzone wyposażenie ogrodu czy tarasu.

Tylko 11 i 12 czerwca trwać będzie specjalny konkurs! Każdy, kto w czasie trwania Dni Otwartych dokona zakupów w salonie Garden Space lub sklepie online ma szansę na zdobycie wyjątkowych nagród. Dodatkowo, przewidziany jest konkurs na największe zamówienie. Do wygrania między innymi meble oraz wyjątkowe dodatki z najnowszej kolekcji!

Dni Otwarte to również świetna zabawa dla dzieci. Akademia Małego Ogrodnika pozwoli im spędzić kreatywnie czas oraz przekonać się, jak to jest być ogrodnikiem. Własnoręcznie posadzone roślinki będą świetną ozdobą domu oraz powodem do dumy małych adeptów sztuki ogrodniczej.

Na miejscu czekać będzie również poczęstunek na słodko i nie tylko.

Zapraszamy!

Zobacz wszystkie aktualności