Lokalizacja

Parter

Kontakt

Włoski design i estetyka w połączeniu z najwyższą technologią i precyzją wykonania – „Made in Italy”.

Veneta Cucine to firma z ponad 50 letnią historią. Założona w 1967 roku w rejonie Treviso, zajmuje dziś pierwsze miejsce wśród włoskich producentów mebli kuchennych.

Powierzchnia produkcyjna Veneta Cucine liczy około 100.000 m2, jest całkowicie zautomatyzowana i wyposażona w najnowocześniejsze maszyny, umożliwiające produkcję ponad 60.000 sztuk kuchni rocznie oraz gwarancję szybkich terminów realizacji zamówień.

Posiada różne linie produktów, od nowoczesnych po klasyczne, szeroką gamę kolorów i materiałów, które stanowią podstawę do ponad 300 możliwych wersji rozwiązań.

W 2019 roku Veneta Cucine rozpoczęła własną produkcję ceramicznych i kwarcowych blatów kuchennych pod marką Caranto.

Firma zwraca szczególną uwagę na certyfikację procesów produkcyjnych, organizacji i zarządzania oraz dbałość o środowisko, co potwierdzają atesty ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, wydane przez prestiżową niemiecką jednostkę certyfikującą TUV.

Już od 2006 roku koncern stosuje ekologiczne lakiery wodne o niskiej wartości emisji substancji toksycznych, a komponenty drewniane stosowane przez Veneta Cucine do produkcji kuchni, powstają w 100% w wyniku procesu odzyskiwania surowców z produktów odpadowych – co stanowi przykład proekologicznej misji, której jest gorącym propagatorem.

Najwyższy standard jakości oraz dbałość o bezpieczeństwo Klientów potwierdza także unikatowy i jedyny proces antybakteryjny BBS – Bacteria Blocker Silverguard, któremu poddawane są blaty oraz fronty szuflad i szafek kuchni.

W 2018 roku Veneta Cucine otrzymała certyfikat „Made in Italy”, świadczący o włoskim pochodzeniu oferowanych produktów.

Obecna na rynkach międzynarodowych, posiadająca sieć ponad 1000 wykwalifikowanych punktów sprzedaży, od teraz Veneta Cucine dostępna jest również dla polskich wielbicieli włoskiego designu, elegancji, estetyki i dbałości o szczegóły.

Wyposażysz u nas:

Salon / Pokój dzienny
Kuchnia
Jadalnia

Asortyment

Meble na wymiar
Meble
Sprzęt AGD
Wyposażenie kuchni

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło