Lokalizacja

Parter

Kontakt

T: 22 693 08 98
T: 600 408 508
E: domoteka@transforms.pl

https://transforms.pl

TRANSFORMS SMART BEDS – MEBLE DO MAŁYCH POMIESZCZEŃ, ŁÓŻKA CHOWANE W SZAFIE

Nasza oferta zaspokaja potrzeby związane z funkcjonalną aranżacją niewielkich przestrzeni. Jesteśmy producentem i dystrybutorem mebli wielofunkcyjnych, tworzymy meble do małych mieszkań i powierzchni użytkowych. Nasze meble łączą w sobie dwie funkcje – za dnia biurko, stół biblioteczka lub sofa, nocą wygodne łóżko. Znaleźliśmy sposób na to, aby w łatwy sposób przekształcać przestrzeń dzienną mieszkania w sypialnię.

Żeby osiągnąć ten trudny cel, zaprzęgliśmy do jego realizacji zaawansowaną technologię i wyobraźnię. Dzięki temu stworzyliśmy kolekcję kompaktowych mebli o funkcjonalności, którą trudno znaleźć na rynku. Dodatkowo wykonujemy projekty kompletnych aranżacji wnętrz zawierające nasze łóżka chowane, następnie je produkujemy i montujemy u klienta .

Meble powstają z surowców najwyższej jakości. Przestrzegamy wyśrubowanych norm i standardów, gwarantując pewność, że każdy z naszych produktów przetrwa lata intensywnej eksploatacji.

Meble do kawalerki nie muszą już oznaczać kompromisów. Dzięki Transforms można łączyć ze sobą szafę, łóżko, biurko, sofę, a nawet stół jadalny. Z nami zagospodarowanie poszczególnych stref życiowych mieszkania jest proste i wygodne. Zadbaliśmy również o szeroką ofertę kolorystyczną oraz stworzyliśmy kolekcję dedykowaną dzieciom, z motywami ich ulubionych postaci i bohaterów.

Nasze systemy meblowe wykorzystują gazowe siłowniki, ułatwiające ich składanie i rozkładanie. Do łóżek dobieramy zdrowe, wygodne materace, które zapewnią naszym klientom komfortowy sen. Każdy z mebli naszej produkcji objęty jest gwarancją – 10 lat na mechanizmy oraz 2 lata na pozostałe elementy.

Wyposażysz u nas:

Sypialnia
Gabinet / Biuro
Salon / Pokój dzienny
Pokój dziecka
Jadalnia

Asortyment

Łóżka i materace
Stoły i biurka
Meble na wymiar
Meble tapicerowane
Regały, komody

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło