Lokalizacja

Parter

Kontakt

T: +48 693 875 177

Niemiecka marka Rolf Benz w świecie designu jest synonimem innowacyjności, najwyższej jakości, komfortu użytkowania, dbałości o najmniejszy detal i niebywałej funkcjonalności.

Marka Rolf Benz od 1964 r. nieustannie zaskakuje nowatorskimi projektami wystroju wnętrz. Ma wielu zwolenników w Azji, dlatego pierwszy flagowy salon został otwarty w Tokio na początku 2020 roku i wkrótce po tym w Szanghaju. W styczniu 2021 r. flagowy salon elitarnej marki Rolf Benz otworzył się w Warszawie w Centrum Wyposażenia Wnętrz „Domoteka”.

Projekty Rolf Benz wciąż zdobywają uznanie na arenie międzynarodowej. W sierpniu 2020 r. marka Rolf Benz otrzymała od niemieckiego przemysłu meblarskiego certyfikat „Furniture Made in Germany”. Rolf Benz jest tym samym jednym z pierwszych producentów, którzy go otrzymali. Certyfikat został przyznany całej kolekcji mebli tapicerowanych.

We flagowym salonie Rolf Benz w Domotece znajdują się meble do salonu, sypialni oraz meble ogrodowe, które na ekspozycji pojawią się na wiosnę (jest już dostępna w sprzedaży). Warto zapoznać się z całą ofertą już na etapie projektowania wnętrz. Architekci i projektanci mogą otrzymać specjalnie przygotowane modele mebli 3D. Profesjonalni doradcy salonu Rolf Benz wspierają klientów indywidualnych i architektów na każdym etapie realizacji ich marzeń o doskonałym wnętrzu.

Zapraszamy do flagship store Rolf Benz na parterze Domoteki, prezentowanym przez salon Aksonometria – wyłącznego dystrybutora marki Rolf Benz w Polsce.

Wyposażysz u nas:

Sypialnia
Garderoba
Salon / Pokój dzienny
Gabinet / Biuro
Ogród i taras
Jadalnia

Asortyment

Dekoracje, dodatki, akcesoria
Meble na wymiar
Regały, komody
Fotele, krzesła
Meble tapicerowane
Stoły i biurka
Inteligentny dom
Meble
Tekstylia
Łóżka i materace
Oświetlenie
Wykończenie ścian

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło