Lokalizacja

Parter

Kontakt

Polski producent mebli wykonywanych ze starego drewna na indywidualne zamówienie. Wyroby Retrowood zadowolą Klienta ceniącego oryginalność.

Firma funkcjonuje na rynku meblarskim od 2007 roku. Wśród wiodących kategorii produktów znajdują się stoły, stoliki, lustra, szafki, komody, konsole i łóżka. Materiał, z którego wytwarzane są produkty pochodzi ze starych kresowych chat, których powstanie datuje się na 1890-1910 rok. Drewno nie jest przypadkowe, lecz dokładnie selekcjonowane. Historia, jaką dzięki temu kryją w sobie niepowtarzalne produkty tej marki, pomaga stworzyć w domu klimat, który hipnotyzuje i roztacza aurę oryginalności.

Retrowood posiada specjalistyczny park maszyn stolarskich, własną ślusarnię i malarnię. Całość procesu od pozyskania drewna do produktu finalnego wykonywany jest własnoręcznie w manufakturze. Produkty Retrowood to połączenie nowoczesnego designu, innowacyjności i funkcjonalności. Ponadto doskonała jakość potwierdzona licznymi nagrodami pozwala firmie na eksportowanie wyrobów do wielu krajów.

Wyposażysz u nas:

Salon / Pokój dzienny
Gabinet / Biuro
Łazienka
Kuchnia
Jadalnia

Asortyment

Dekoracje, dodatki, akcesoria
Meble na wymiar
Stoły i biurka
Drzwi
Meble
Fotele, krzesła
Oświetlenie
Łóżka i materace
Regały, komody

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło