Lokalizacja

Parter

Kontakt

Najnowsze trendy w światowym designie. Kompleksowe oświetlenie domu, biura, restauracji, hotelu oraz obiektów architektonicznych od ponad 25 lat oferuje Koma.

Firma Koma prezentuje niezmiennie szeroką gamę różnorodnych pod kątem wzornictwa i przeznaczenia lamp. Wieloletnia współpraca z wiodącymi producentami i projektantami oświetlenia pozwala na przedstawienie Państwu uniwersalnej, bardzo starannie dobranej oferty produktowej, którą tworzą lampy od czołowych polskich, włoskich, hiszpańskich, austriackich i portugalskich producentów, a także te uosabiające wzornictwo krajów północy Holandii, Danii oraz Niemiec. Asortyment sklepyu jest stale uaktualniany o nowe trendy pojawiające się na świecie w branży oświetlenia.

Prezentowane produkty jednak dopełnią wnętrza zaprojektowane w każdym stylu. Atutem firmy jest bardzo wysoka jakość usług i produktów, a także profesjonalne doradztwo. W salonie specjaliści służą pomocą w wyborze produktu dostępnego „od ręki” jaki i tych ze strony internetowej lub z dostępnych na miejscu katalogów.

Wyposażysz u nas:

Sypialnia
Kuchnia
Salon / Pokój dzienny
Jadalnia
Ogród i taras
Gabinet / Biuro
Łazienka

Asortyment

Inteligentny dom
Oświetlenie

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło