Lokalizacja

Parter

Kontakt

Inny wymiar relaksu 

Nowoczesny design, perfekcyjne wykonanie, dbałość o szczegóły. To obiecują inni. A my? My dajemy Ci coś więcej. Dajemy inny wymiar relaksu.

Przede wszystkim tworzymy meble, które sami chcemy mieć w swoich domach i mieszkaniach. Nie sprzedajemy ot tak. Mamy misję i chcemy by nasi Klienci dostali to co najlepsze. Dajemy Ci miejsce, w którym pojawią się piękne wspomnienia. Dajemy miejsce, gdzie zbudujesz piękne relacje. Dajemy Ci miejsce, w którym odpoczniesz. Dajemy Ci miejsce, pełne emocji, wrażeń i różnych uczuć.

Innowacyjność - stawiamy na rozwój.

Nasz zespół to grupa prawdziwych zapaleńców, którzy nie boją się nowych rozwiązań i nietypowych pomysłów. Dzięki tak niesamowitym ludziom, w ręce naszych Klientów trafiają meble wyposażone w niespotykane nigdzie indziej mechanizmy czy rozwiązania.

Polskość - jesteśmy patriotami i nie boimy się o tym mówić głośno.

Nasze meble tapicerowane to całkowicie polska produkcja. W trzech zakładach zlokalizowanych w województwie Warmińsko-Mazurskim powstają sofy czy fotele, które dzięki swojej wysokiej jakości zdobyły również serca mieszkańców Europy (Niemiec, Holandii czy Belgii)

Ekologia - jesteśmy świadomi zmian klimatycznych i dążymy do tego by jak najmocniej je ograniczyć

Ulepszamy procesy produkcyjne, stawiamy na rozwiązania ograniczające ślad węglowy, a także dbamy o najbliższe nam otoczenie, organizując choćby akcje sadzenia drzew. Wszystkie te działania są odpowiednio weryfikowane poprzez liczne audyty i kontrole.

Livingroom jest marką doświadczonego producenta mebli tapicerowanych firmy DFM Sp. z o.o. z Warmii. Główna siedziba spółki i największy z trzech zakładów produkcyjnych znajduje się w Dobrym Mieście.

W naszych salonach znaleźć można przede wszystkim piękne i nowoczesne meble tapicerowane, w całości powstające w Polsce. Zaczynając od foteli, poprzez niewielkie sofy, na mocno rozbudowanych narożnikach kończąc. livingroom dba o to, by w ręce Klientów trafiały meble stworzone właśnie pod indywidualne gusta. Każdy z naszych modeli pozwala na dowolną konfigurację układu, obicia czy funkcji dodatkowych. W swojej ofercie posiadamy również meble uzupełniające, takie jak stoły jadalniane, komody, szafki rtv, stoliki kawowe czy krzesła. Wyjątkowe materiały czy style gwarantują, że wnętrze stworzone z użyciem naszych mebli będzie inne od pozostałych.

Wyposażysz u nas:

Sypialnia
Garderoba
Salon / Pokój dzienny
Gabinet / Biuro
Pokój dziecka
Jadalnia

Asortyment

Dekoracje, dodatki, akcesoria
Regały, komody
Fotele, krzesła
Stoły i biurka
Meble tapicerowane
Meble

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło