Lokalizacja

Parter

Kontakt

Focus-Stones w Domotece to miejsce obowiązkowe dla wielbicieli eleganckich i nietypowych rozwiązań w aranżacji wnętrz, takich jak dodatki z kamienia naturalnego. Choć w ofercie firmy znajdują się produkty z rozmaitych rodzajów tego surowca, w Domotece będzie dominował jeden – alabaster. Zbity, biały lub delikatnie zabarwiony (np. na żółto, różowo, zielono), jako jeden
z nielicznych kamieni naturalnych doskonale przepuszcza światło, dlatego idealnie nadaje się do wyrobu dekoracyjnych elementów wyposażenia wnętrz, takich jak lampy czy podświetlane panele na ściany, podłogi i sufity. Unikatowa technologia produkcji cienkich, sterowanych pilotem paneli świetlnych, które w połączeniu z alabastrem dają niebanalny, oryginalny efekt. W ofercie znajdują się także podświetlane blaty, lady, stoliki czy lustra.

Profesjonalni doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania zarówno klientów indywidualnych, jak i architektów, zaprezentują możliwości alabastru, pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie i zaprojektować element doskonale dopasowany do wnętrza.

Wyposażysz u nas:

Sypialnia
Kuchnia
Salon / Pokój dzienny
Jadalnia
Pokój dziecka
Garderoba
Ogród i taras
Gabinet / Biuro

Asortyment

Meble na wymiar
Wyposażenie kuchni
Oświetlenie
Regały, komody
Stoły i biurka

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło