Lokalizacja

Parter

Kontakt

Od ponad 50 lat projektujemy i tworzymy wnętrza kuchenne odznaczające się nowoczesnym designem, niezwykłą elegancją i wysoką jakością. Przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii produkcyjnych i wspieraniu tradycyjnego rzemiosła,  wyznaczamy trendy na rynku mebli  i pokazujemy coraz to ciekawsze rozwiązania stosowane we wnętrzach kuchennych i garderobach.

Obecnie proponowane rozwiązania z zakresu wnętrz możemy podziwiać w trzech wyjątkowych kolekcjach: R-Collection – autorska kolekcja, w której prezentowane są innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania. Kolekcja Unique przedstawia wnętrza kuchenne, w których zastosowano starannie wyselekcjonowane programy wzornicze łączące w sobie prostotę, funkcjonalność i nowoczesny design. W ofercie Rust nie zabrakło również klasycznych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu. Wnętrza kuchenne z kolekcji Style, z delikatną nutą ornamentyki, motywów zdobniczych czy ozdobnych frezów, podkreślają swoją ponadczasowość. Tworząc wnętrza dla naszych klientów, bardzo często wykraczamy poza samą kuchnię, realizując całe wnętrza domu.

Posiadamy doświadczenie we współpracy z deweloperami, architektami i  inwestorami. Jako jedyna polska marka z segmentu mebli kuchennym premium posiadamy wysoko rozwinięty park maszynowy, który umożliwia nam realizację i obsługę wielu rozbudowanych projektów w tym samym czasie. Gwarantujemy bezpieczeństwo i doskonałą obsługę projektową . Bierzemy na siebie całkowitą odpowiedzialność za realizację: od momentu projektowania, poprzez dobór materiałów i wykończeń, a skończywszy na montażu i serwisie. Realizujemy projekty na terenie całej Polski, a także za  granicą

Wyposażysz u nas:

Sypialnia
Jadalnia
Pokój dziecka
Garderoba
Łazienka
Gabinet / Biuro
Kuchnia

Asortyment

Armatura, ceramika
Meble
Wyposażenie kuchni
Dekoracje, dodatki, akcesoria
Oświetlenie
Fotele, krzesła
Sprzęt AGD
Meble na wymiar
Stoły i biurka

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło