Lokalizacja

Parter

Kontakt

T: +22 331 00 73
T: +48 533 787 719
E: warszawa.domoteka@dlaspania.pl

https://www.dlaspania.pl

Łóżka, materace i szereg akcesoriów z salonu DlaSpania sprawią, że Państwa sen będzie spokojny i zdrowy. Profesjonalna obsługa pomoże dokonać właściwego wyboru.

Firma od wielu lat jest obecna na rynku, niezmiennie dążąc do zapewnienia Klientom najlepszego wypoczynku. Jakość snu jest niepodważalnie jednym z najważniejszych priorytetów. Średnio przesypiamy aż około jedną trzecią życia, dlatego warto zawalczyć o komfort swojego snu. W celu poprawy jakości całego życia firma DlaSpania proponuje tylko wysokiej klasy wyroby.

W ofercie znajdą Państwo produkty wyposażenia sypialni od materacy i łóżek po szeroki wachlarz dodatków: poduszek, kołder, pościeli i innych akcesoriów. Profesjonalnie przeszkolony personel służy radą i wskaże na co należy zwracać uwagę przy wyborze materaca. Ponadto w salonie spotkają się Państwo ze wspaniałą przyjazną atmosferą, a rozmowa przy filiżance kawy z ekspertami w dziedzinie zdrowego snu pomoże w wyborze właściwego produktu dostosowanego do Państwa indywidualnych potrzeb.

Wyposażysz u nas:

Sypialnia

Asortyment

Fotele, krzesła
Meble
Łóżka i materace
Meble na wymiar
Meble tapicerowane

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło