Lokalizacja

Piętro

Kontakt

Doskonałe wzornictwo, wygoda i funkcjonalność charakteryzują wszystkie kolekcje mebli z salonu Bizzarto. Uznana marka zadowoli tylko wymagających Klientów.

Salon oferuje kolekcje mebli tworzone w oparciu o nowoczesne technologie oraz zgodnie z najnowszymi światowymi trendami. Nad powstaniem każdej z linii pracują projektanci, konstruktorzy i specjalnie przeszkoleni pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Bogaty wybór tkanin obiciowych oraz skór daje możliwość dowolnego, prawie nieograniczonego, zestawiania barw, wzorów i faktur. Meble Outdoor wykonane są w technologii „water go thru”, która sprawia, że woda przez nie przepływa jak przez sito i mogą stać przez cały rok na dworze.

Bizzarto zostało wielokrotnie docenione na rynku polskim. Kolekcja Fancy otrzymała tytuł Dobry Design 2014, Shelly została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich, a Arezzo zgłoszono do konkursu Dobry Wzór. Meble Bizzarto spotkały się także z doskonałym przyjęciem w większości krajów Unii Europejskiej, Europy Wschodniej, Azji, Afryki i USA.

Wyposażysz u nas:

Salon / Pokój dzienny
Ogród i taras
Jadalnia
Gabinet / Biuro

Asortyment

Dekoracje, dodatki, akcesoria
Meble
Wykończenie ścian
Fotele, krzesła
Oświetlenie
Meble i wyposażenie ogrodu
Regały, komody
Meble tapicerowane
Stoły i biurka

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło