Lokalizacja

Piętro

Kontakt

Jeden z czołowych polskich producentów mebli kuchennych wykonywanych z materiałów spełniających europejskie normy w zakresie jakości, wytrzymałości i ekologii.

Atlas Studio to sieć dystrybucji mebli kuchennych firmy Atlas Kuchnie prowadzona przez pasjonatów z ponad 30-letnim doświadczeniem. Firma, wyróżniona Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich, wyznacza szlaki branżowych innowacji i trendów. Salon oferuje meble fornirowane, lakierowane, laminowane, z litego drewna, które powstają w halach produkcyjnych wykorzystujących nowoczesne maszyny i technologie.

Oferta wzbogacona jest o szeroki wybór sprzętu i akcesoriów kuchennych najlepszych polskich i światowych firm. W salonie fachowcy pomogą zaprojektować piękną i praktyczną kuchnię w stylu klasycznym lub nowoczesnym, a także dobiorą odpowiednie wyposażenie i akcesoria. Firma nieprzerwanie produkuje wszystkie elementy do swoich kolekcji ku zadowoleniu Klientów, którzy będą mogli zawsze wymienić zużyte części zakupionego mebla, nawet po upływie okresu gwarancyjnego.

Wyposażysz u nas:

Salon / Pokój dzienny
Kuchnia

Asortyment

Armatura, ceramika
Meble na wymiar
Meble
Wyposażenie kuchni

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło