Lokalizacja

Piętro

Kontakt

T: +22 331 08 06
T: +48 512 430 875
E: domoteka@belbazaar.pl

https://belbazaar.pl

Duńskie meble z litego drewna oraz meble tapicerowane. Wyposażą wnętrza zaprojektowane w stylu klasycznym, francuskim lub nowoczesnym.

Belbazaar jest duńską firmą działającą od lat na polskim rynku. Domeną firmy są meble z litego drewna pozyskiwanego z Europy i Azji. Oferowane w salonie produkty cechuje najwyższa jakość wykonania. Meble łączą w sobie nowoczesne i klasyczne wzornictwo, a także piękno i funkcjonalność. Ukazują prawdziwą naturę drewna, kształtują styl i charakter wnętrz, są trwałe i ponadczasowe.

W ofercie znajdują się wyrafinowane propozycje wyposażenia jadalni, salonu i sypialni. Szczególnie duży wybór dotyczy stołów dębowych, komód i łóżek drewnianych, a także sof, kanap i krzeseł. Szeroka gama dodatków i elementów dekoracyjnych pozwala na aranżacje wnętrz w różnorodnych stylach. Każde wnętrze z produktami Belbazaar zyska na naturalności i wyjątkowości oraz ukaże ponadczasowe piękno drewna. Meble tej firmy to idealna propozycja dla Klientów szukających trwałych i estetycznych rozwiązań.

Wyposażysz u nas:

Sypialnia
Gabinet / Biuro
Salon / Pokój dzienny
Pokój dziecka
Jadalnia

Asortyment

Dekoracje, dodatki, akcesoria
Meble
Fotele, krzesła
Oświetlenie
Łóżka i materace
Regały, komody
Meble tapicerowane
Stoły i biurka

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło