Lokalizacja

Parter

Kontakt

Aleotti oferuje kompleksowe wyposażenie łazienek i kuchni, systemy grzewcze i oświetlenie, a także profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania.

Firma jest dystrybutorem materiałów wyposażenia wnętrz łazienek oraz kuchni. Salon oferuje bogaty wybór importowanych z Włoch, Niemiec i Hiszpanii płytek ceramicznych, mozaik, armatury, sanitariatów, ogrzewania, rekuperacji, oświetlenia, a także mebli standardowych oraz na zamówienie. Nowości, produkty czołowych producentów i najciekawsze wzorniczo kolekcje stanowią bazę asortymentu, który stale powiększa się o akcesoria, panele dekoracyjne, listwy przypodłogowe mdf, a nawet elementy wyposażenia ogrodów i tarasów.

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm i wymagających Klientów oraz współpraca z architektami i biurami projektowymi pozwala na kompleksowe reprezentowanie interesów Klienta. Eksperci salonu pomogą znaleźć optymalne rozwiązania, które zaspokoją indywidualne potrzeby i oczekiwania Klienta. Aleotti to gwarancja wysokiej jakości produktów i profesjonalnej obsługi.

Wyposażysz u nas:

Ogród i taras
Łazienka
Kuchnia

Asortyment

Armatura, ceramika
Wyposażenie łazienek
Oświetlenie
Wykończenie podłóg
Wykończenie ścian

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło