Lokalizacja

Parter

Kontakt

Edukacyjna kraina, w której Harmonikowi trenerzy, instruktorzy i nauczyciele potrafią zainteresować nawet najmniejszego malucha teatrem, muzyką, tańcem, doświadceniami, naukami ścisłymi, a także obcymi językami.

Znajdą u nas Państwo ofertę Niepublicznego Punktu Przedszkolnego, jak również szeroką gamę zajęć edukacyjnych i ogólnorozwojowych dla młodszych pociech, już od pierwszych miesięcy życia. Autorskie cykle zajęciowe to: harmonika zmysłów,  harmonika małego przedszkolaka, harmonika rytm i muzyka.

Zapraszamy na niezapomniane urodziny z animatorem, oparte na scenariuszach różnorodnych zabaw fabularnych.

Nasza Akademia to miejsce przyjazne rodzicom i opiekunom, którzy podczas zajęć lub kreatywnej zabawy dziecka na sali zabaw mogą odpocząć, zanurzyć się w ulubionej lekturze lub napić się aromatycznej kawy.

Rodzice i opiekunowie w czasie cyklicznie organizowanych warsztatów mogą zgłębiać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności rodzicielskie. Natomiast w trakcie warsztatów rodzinnych mają okazję wspólnie z dzieckiem odkrywać tajniki otaczającego nas świata.

Zapraszamy również na wątkową salę zabaw, w której pojawiły się… TĘŻNIE SOLANKOWE!

Harmonikowa sala to miejsce, gdzie w otoczeniu tężni możecie jednocześnie świetnie się bawić oraz czerpać korzyści z leczniczego mikroklimatu!

Tężnie mają pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie, a także poprawiają odporność i kondycję fizyczną. Inhalacje pomagają m.in, w profilaktyce schorzeń dróg oddechowych, zapaleniu zatok, nadciśnieniu, alergii, a także korzystnie wpływają na organizm w stanach zmęczenia.

 

Cennik na salę zabaw:

Poniedziałek – czwartek: 12 zł/h; 26 zł/ czas nieograniczony – dziecko + 1 opiekun

Piątek – niedziela: 16 zł/h; 36 zł/ czas nieograniczony – dziecko + 1 opiekun

Dodatkowy opiekun + 2 zł

 

Godziny otwarcia:

pon-pt 9-18,

sb-nd 10-19

 

Zapraszamy do spędzenia czasu w miłej i przyjemnej atmosferze przez cały tydzień.

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło