Lokalizacja

Parter

Kontakt

O najlepszą relację ceny do jakości produktu stara się dla Państwa Aksonometria. Szeroka oferta mebli od zagranicznych firm oczaruje Klientów szukających piękna i wygody.

Oferta Aksonometrii składa się głównie z wyselekcjonowanych niemieckich, austriackich oraz szwajcarskich firm reprezentujących najwyższy standard. Znajdą tu Państwo meble, którymi urządzić można każde pomieszczenie oraz ogród. Są to produkty niebanalne i wyjątkowe, które charakteryzuje najwyższy standard jakości oraz światowej stylistyki.

Firma rokrocznie aktywnie uczestniczy w międzynarodowych targach mebli odbywających się w Kolonii, Paryżu i Mediolanie, nieustanie pozyskując nowych partnerów handlowych. Wobec tego oferta jest stale poszerzana i aktualizowana, a dzięki dążeniu do perfekcji Aksonometria tworzy wnętrza spełniające wszelkie wymagania i oczekiwania Klientów. Na co dzień firma służy pomocą i doświadczeniem architektom i projektantom oraz oferuje atrakcyjne warunki współpracy zarówno przy indywidualnych jak i kontraktowych zamówieniach.

Wyposażysz u nas:

Sypialnia
Jadalnia
Salon / Pokój dzienny
Garderoba
Pokój dziecka
Gabinet / Biuro
Pokój dziecka
Gabinet / Biuro

Asortyment

Fotele, krzesła
Meble na wymiar
Stoły i biurka
Łóżka i materace
Meble tapicerowane
Tekstylia
Meble dziecięce
Oświetlenie
Wyposażenie kuchni
Meble i wyposażenie ogrodu
Regały, komody
Wystrój okien

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło