Dla
architekta

Meble Livingroom dostępne są wyłącznie w firmowych salonach. Nie znajdziecie Państwo naszej oferty w żadnym nieautoryzowanym sklepie.

Wszystkie meble Livingroom posiadają bazę brył 3D (FBX, OBJ) dostępną bezpłatnie na stronie livingroom.pl w specjalnie przygotowanej Strefie Architekta. Znajdą tam Państwo oprócz brył mebli, skany wszystkich tkanin i skór, które dostępne są również tylko w salonach Livingroom. Wśród tkanin oferujemy również paletę Regain, – tkanin z recyclingu – w 100% wyprodukowanych z butelek PET. Potwierdzone jest to certyfikatem dla całego procesu.

Poniżej Certyfikaty międzynarodowe potwierdzające najwyższą staranność w produkcji polskich mebli Livingroom. Certyfikaty potwierdzają, że w procesie produkcji zachowane są standardy związane z ochroną środowiska jak i zdrowia naszych klientów.

Etykieta emisji zanieczyszczeń

Etykieta emisji zanieczyszczeń została opracowana przez niemieckie stowarzyszenie Deutsche Gütegemeinschaft Möbel -DGM, które dba o jakość mebli znajdujących się na rynku.

Klasa - A - na etykiecie emisji zanieczyszczeń, jaką otrzymaliśmy po przejściu licznych testów przeprowadzonych przez odpowiedzialne laboratoria i niezaleotwierdzajążne instytuty badawcze, oznacza, że nasze meble spełniają najwyższe wymagania i nie są szkodliwe dla zdrowia. Nie przekraczają krytycznych wartości progowych  dla alkanów, estrów, terpenów, węglowodorów i ketonów. Nie zawierają freonu, metali ciężkich, środków zwiększających palność oraz innych biocydów.

Gdy będziesz teraz odpoczywać na naszych meblach rozkoszuj się nie tylko ich wspaniałą wygodą, ale ciesz się przede wszystkim z tego, że są bezpieczne dla Twojego zdrowia.

Certyfikat Golden M

Nadawany przez niemieckie Stowarzyszenie Deutsche Gütegemeinschaft Möbel, które dba o zachowanie najwyższej jakości mebli na rynku oraz ochronę konsumentów.
Certyfikat przyznawany jest produktom o wyższej niż przeciętna jakości – zarówno pod względem ochrony środowiska, jak i zdrowia użytkownika. Kryteria nadawania znaku są bardzo rygorystyczne i tylko  nieliczne firmy mogą poszczycić się znakiem Golden M.
Znak ten potwierdza, że nasze meble: gwarantują bezpieczeństwo, mają wysoką jakość, nie narażają zdrowia użytkownika i są przyjazne dla środowiska. Nasze meble są na Golden M!

Certyfikat OEKO-TEX® nadawany jest przez  Międzynarodowe Stowarzyszenie Badań i Testowania w Dziedzinie Ekologii Tekstyliów i Skór. Posiadanie takiego znaku potwierdza bezpieczeństwo produktu dla człowieka i środowiska. Certyfikat jest dowodem na to, że nasze meble są wolne od środków wpływających niekorzystnie na zdrowie ludzi m.in. formaldehydów, pestycydów czy substancji, które mogą być przyczyną wywoływania alergii.

Certyfikat Klimapakt für Möbelindustrie znak jakości w zakresie ochrony klimatu świadczy, że emisja gazów cieplarnianych związanych z prowadzeniem działalności mieści się w obowiązujących normach.

Certyfikat Klimaneutraler Möbelhersteller oznacza, że produkcja mebli jest neutralna dla klimatu.

Powyższe świadectwa potwierdzają, że wszelkie działania jakie prowadzi firma są realizowane ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska.

Prawie każdy produkt powstający w procesie produkcji zużywa energię, wodę oraz powoduje emisję dwutlenku węgla. Ma to olbrzymi wpływ na środowisko. Dlaczego, więc wytwarzać nowe produkty jeśli można użyć już istniejących? By chronić nasze otoczenie i zmniejszać skutki śladu węglowego nasze meble „ubieramy” w tapicerkę wykonaną z poliestru wytworzonego w 100% przetworzonych butelek PET. Tkanina utworzona jest z 2 grup nici krzyżujących się pod kątem prostym. W materiał wplecione są przędze szenilowe. Szenil jest naturalnie miękki i gruby, dzięki czemu tkanina jest mocna i przyjemna dla ciała. 

Butelkowa kolekcja tkanin Regain w dotyku i wyglądzie nie różni się niczym od zwykłych tkanin poliestrowych. Jako tapicerka zapewnia maksymalny komfort siedzenia, miękkość i trwałość. Występuje w szerokiej palecie barw. 

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło