Dla
architekta

Nowoczesny design + tradycyjne wartości

DKwadrat.pl to polski salon meblowy z kilkunastoletnią tradycją na rynku. Nowoczesny design i ponadczasowe, funkcjonalne wzornictwo to nasza pasja.

43 światowe marki + 6 marek autorskich

między innymi: INTESI, MADUU STUDIO, ACTONA, RESOL, CHEERS, UMBRA, CARPET DECOR, FAMEG, POLYHEDRA, SCAB DESIGN, ALTAVOLA, NORDIFRA, LIGHT&LIVING, FLUFFO, LEDEA, LYSNE, SKANDICA, WHITE OAKS, ABSYNTH, CARPETS&MORE, ALDEX, STEP INTO DESIGN, FLORABO.

Spotkaj się z klientami w naszym showroomie

Do Twojej dyspozycji oddajemy kreatywną przestrzeń DKwadrat.pl w warszawskiej Domotece. Kilkaset metrów kwadratowych wypełnionych po brzegi nowoczesnym designem. Współpracujący z nami architekci chętnie wykorzystują przestrzeń naszego showroomu, jako miejsce kreatywnych spotkań.

Eksperci DKwadrat.pl do Twojej dyspozycji

Podczas wizyty w showroomie nie tylko osobiście wypróbujesz nasze najwygodniejsze fotele, ale też uzyskasz fachową wiedzę na temat naszych produktów. Nasi eksperci odpowiedzą na każde pytanie i udostępnią próbniki materiałów. W trosce o najwyższą jakość współpracy, naszym partnerom gwarantujemy indywidualne wsparcie podczas całego procesu zakupu oraz priorytet obsługi.

Wygodne zakupy online

Wypróbuj wszystkie możliwości STREFY ARCHITEKTA w panelu online. Dodawaj produkty do ulubionych, za pomocą ikony serca. Twórz własne listy zakupów i korzystaj ze specjalnych zniżek.

Zysk do kwadratu

Jako architekt zarejestrowany w STREFIE ARCHITEKTA DKwadrat.pl otrzymujesz unikatowy kod rabatowy dla swoich klientów oraz rabat na wszystkie Twoje zakupy. Dodatkowo możesz zyskać prowizję od każdego sfinalizowanego zamówienia Twojego klienta.

Baza modeli 3D

Po zarejestrowaniu do STREFY ARCHITEKTA czeka na Ciebie katalog plików 3D, gotowych wizualizacji z produktami z naszej oferty oraz zdjęć aranżacyjnych i packshotów. Wszystko przejrzyście skatalogowane, by jak najbardziej ułatwić Ci pracę.

Sprawdź modele 3D

Duże ilości produktów od ręki, błyskawiczna wysyłka

Co nas wyróżnia? W ofercie mamy ponad 15000 mebli i dodatków do domu w tym, 3000 dostępnych w magazynie od ręki, z błyskawiczną wysyłką lub odbiorem nawet tego samego dnia. Co oznacza, szybką realizację projektów, a w konsekwencji zadowolonych Klientów.

Sprawdź nas!

100000 zadowolonych klientów
15000 mebli w ofercie, w tym
3000 dostępnych od ręki
3000 modeli krzeseł
43 nowoczesne marki
100 dni na zwrot

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło