Dla
architekta

Jesteśmy producentem dekoracji okiennych i tekstyliów domowych. Szyjemy na wymiar od 30 lat. W naszej profesjonalnej szwalni realizujemy nawet najtrudniejsze zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych inwestycji hotelowych.

Oprócz bogatej oferty tkanin, modeli zasłon i rolet rzymskich posiadamy w swojej ofercie setki artykułów dekoracyjnych jak dywany, meble i inne.

 

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy platformę b2b gdzie można składać zamówienia z rabatem dla profesjonalistów:

https://www.dekoria.pl/b2b/login_page

 

Na naszej stronie, w zakładce „Dla Architektów” macie Państwo możliwość uzyskania informacji o możliwościach współpracy.

W tym samym miejscu istnieje możliwość pobrania tekstur, modeli 3D,porad oraz możliwość zamówienia bezpłatnych próbek tkanin 10x15cm

https://www.dekoria.pl/wspolpraca

 

Szybką wycenę mailową można uzyskać pod adresem mailowym sklep@dekoria.pl lub telefonicznie tel: 74 649 97 34

Po usługę wymiarowania, montażu lub doradztwa na terenie warszawy prosimy o kontakt:sklep@targowek@dekoria.pl, tel: 602 680 480

 

W ramach współpracy oferujemy kompleksowe wsparcie przy obsłudze inwestycji.

Zajmujemy się dojazdem do klienta z wzornikami tkanin, pomagamy w doborze optymalnych rozwiązań, wymiarujemy, szyjemy oraz montujemy dekoracje okienne.

 

Zapraszamy także do naszego salonu gdzie przy pysznej kawie porozmawiamy o aktualnych trendach i nowościach w dekoracjach okiennych.

Jako producent, potrafimy sprostać każdemu zamówieniu od dekorowania mieszkań prywatnych po obsługę największych inwestycji z branży HoReCa.

Standardowe zamówienia na produkty szyte realizujemy zazwyczaj w przeciągu 4 dni roboczych. 

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło