Dla
architekta

W Salonach PremiumBeds znajdziesz luksusowe łóżka światowych marek Hästens, Vispring i J.Marshall . To perfekcyjne rzemiosło czerpiące z ponad 100 letniej tradycji, najlepsze naturalne materiały i jakość potwierdzona pisemną gwarancją. Odwiedź nasz salon i poczuj jak komfortowe może być Twoje łóżko.

 

Vispring to wykonywane ręcznie, na indywidualne zamówienie, ekskluzywne angielskie łóżka i materace. W ciągu kilkunastu lat od rozpoczęcia produkcji w 1901 roku, łóżka i materace Vispring zostały uznane za jedne z najbardziej luksusowych i wygodnych na świecie. Trafiły na wyposażenie licznych hoteli oraz linii transatlantyckich m.in. spali na nich pasażerowie Titanica czy Queen Mary. Vispring jest także prekursorem użycia sprężyn kieszeniowych w łóżkach i materacach i posiada patent na ich produkcję. Dbałość o jakość i pozostanie przy rzemieślniczych, ręcznych metodach produkcji sprawiają, że obecnie firma wykonuje łóżka tylko na indywidualne zamówienie. Jakość potwierdza 30 letnia gwarancja.

Więcej informacji: 

https://domoteka.pl/content/97-vispring

https://www.premiumbeds.pl/vispring/o-marce/

Konfigurator: https://www.vispring.com/design-your-bed/


 J.Marshall to angielska marka premium należąca do grupy Vispring. James Marshall był młodym brytyjskim inżynierem, który w 1899 roku wynalazł materac sprężynowy. Jego łóżka Vispring, o niezrównanym komforcie, trafiły do najbardziej wystawnych sypialni na świecie. Oczywiście wiele się od tego czasu zmieniło, ale niesamowity sen jest tak samo ważny jak zawsze. Materace J. Marshall zapewniają tradycyjny komfort i wsparcie sprężyn kieszeniowych Vispring w czterech prostych modelach dla nowoczesnego stylu życia. Najbardziej komfortowe łóżka świata potwierdzają jakość produktu 10-letnią gwarancja. Do wypełnienia materacy J.Marshall by Vispring używamy tylko najczystszych, naturalnych materiałów.

Więcej informacji: https://www.premiumbeds.pl/marka-j-marshall2/

Konfigurator: https://jmarshallbeds.com/configurator/

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło