Akademia Harmonika zaprasza na wieczór upiornych opowieści!

Zapraszamy serdecznie na wieczór ”UPIORNYCH OPOWIEŚCI” w czasie których Akademia Harmonika zamieni się książkę pełną tajemnicy, zabawy i radości! Zachęcamy do wspólnego odkrywania specjalnie przygotowanych, klimatycznych sal, a w każdej z nich znajdziecie mnóstwo tajemnic do odkrycia.

Pierwsza sala to „Duszkowy plac zabaw”. W tej opowieści poznacie dobre duszki, które opowiedzą Wam, w jaki sposób bawić się światłem i dymem. Poznacie historię duszka Alinki , który oprowadzi Was po świetlistej drodze oraz przekona, że ciemność nie jest straszna! Wystarczy tylko przyjacielska dłoń, dobre serduszko i dużo radości – a dobra zabawa murowana!

Druga sala to Farma w Transylwanii. Tutaj będzie można się pobrudzić, poprzelewać i poprzesypywać. Dynia Edytka oprowadzi Was po wiejskim ogrodzie, w którym królowały będą makaronowe gąsienice, pachnące błotko i oczywiście dynie! To tylko niektóre z atrakcji które będą czekać Was w dyniowej sali sensorycznej!

Trzecia sala to „Potworkowa kuchnia”! Potworek Karolinka zaprosi Was do swojej tajemniczej kuchni w której, zdradzi Wam przepis na przygotowanie najlepszych dyniowych przysmaków i tajną recepturę babeczek, która przechowywana jest w jego rodzinie od miliona lat! W tej historii dowiecie się, w jaki sposób przygotowywać smakołyki dla duszków, potworków i straszków.

Wszystkie te historie poznacie dzięki otwarciu magicznej księgi i odczytaniu ich zaklęć, dlatego przybywajcie 30 października do Akademii Harmonika!

 

Grupy do wyboru:

* (12-24M) godz. 10:00 – 11:30

koszt: 50 zł (dziecko + 1 opiekun)

(2 – 4 L) godz. 15:00 – 16:30

koszt: 55 zł (dziecko + 1 opiekun)

(4+ L) godz. 17:30 – 19:30

koszt: 65 zł (dziecko)

 

* Na grupie dyniowej godz. 10:00 – 11:30 dzieci nie będą korzystać z sali świetlistej.

**Gwarancją miejsca jest przedpłata w wysokości 20 zł!

 

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy:  502 296 085

Zobacz wszystkie aktualności