W najbliższą piątek, 22 listopada, ekskluzywna marka z meblami wypoczynkowymi i tapicerowanymi otworzy swój salon w Domotece.

ARISconcept, producent mebli tapicerowanych z wieloletnim doświadczeniem, posiada w swojej ofercie nowoczesne sofy do salonu, funkcjonalne narożniki oraz stylowe zestawy modułowe. Wykonane z trwałych materiałów, zarówno skórzanych, jak i tapicerowanych, zostały dopracowane w detalach z największą starannością. Firma dba o najwyższą jakość oferowanych produktów. Nowoczesne i funkcjonalne meble sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Znajdą tu coś dla siebie zarówno fani minionych epok, jak i miłośnicy nowoczesnych, designerskich wnętrz. Sofy, zestawy modułowe oraz fotele marki ARISconcept znajdują swoje zastosowanie zarówno w prywatnych, domowych wnętrzach, jak i w biurowych czy hotelowych przestrzeniach.

Z okazji otwarcia salonu, mamy na Państwa niespodziankę – rabat w wysokości 15% na wszystkie meble! Nie jest to jedyny powód, aby tego dnia odwiedzić salon ARISconcept!

Serdecznie zapraszamy także na stronę internetową, gdzie dostępne są wszystkie kolory oraz wzory oferowanych, nowoczesnych mebli do salonu.

Zobacz wszystkie aktualności