Październik: wystawa fotografii prof. Grzegorza Kołodki w Domotece

O migracji i migrantach mówi się w ostatnim czasie bardzo dużo. Mniej wiemy o świecie, z którego przybywają. W październiku w centrum wyposażenia wnętrz Domoteka przy ul. Malborskiej 51 rusza wystawa Grzegorza Kołodko „Następne pokolenie / Next Generation” przybliżająca życie codzienne, problemy i aspiracje ludzi z najodleglejszych zakątków świata. 

W ramach wystawy Grzegorza Kołodki, byłego wicepremiera, ekonomisty i podróżnika, zaprezentowanych zostanie seria unikatowych fotografii z podróży autora do krajów Afryki, Ameryki Południowej oraz Bliskiego Wschodu. To głos opowiadający się za większą tolerancją i wielokulturowością, zarazem zwracający uwagę na wyzwania przyszłości - także demograficzne i związane ze współczesną wędrówką ludów.

Zapraszamy do Domoteki!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.